Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SHENZHEN, Chiny, 23 maja 2025 r. /PRNewswire/ -- Spółka SINEXCEL (300693.SZ) oficjalnie podpisała umowę w sprawie globalnego partnerstwa strategicznego z Phoenix Contact podczas konferencji PHIIDF (Phoenix Contact Innovation and Industry Development Forum - Forum Innowacji i Rozwoju Przemysłu Phoenix Contact) w Shenzhen.
Na podstawie tej umowy, SINEXCEL i Phoenix Contact podejmą szeroko zakrojoną współpracę w sektorze pojazdów elektrycznych, wykorzystując wiedzę każdej z tych firm, jako siłę napędową innowacji. Zaawansowane technologie SINEXCEL w zakresie energoelektroniki i nowoczesne technologie ładowania pojazdów elektrycznych zostaną udoskonalone dzięki niezawodnym i wysoce wydajnym złączom oferowanym przez firmę Phoenix Contact. Celem tego partnerstwa jest zapewnienie szybszego, bezpieczniejszego i wydajniejszego ładowania pojazdów elektrycznych.
Podczas forum PHIIDF, Kevy Zhao, wiceprezes SINEXCEL i Yi Zhang, starszy wiceprezes Phoenix Contact China, podpisali umowę w imieniu ich firm. W uroczystości wzięli udział członkowie starszego kierownictwa obu organizacji, w tym dyrektor generalny SINEXCEL, Raymond Fang i prezes Phoenix Contact China, Jiandang Gu.
Na początku maja, podczas wydarzenia Power2Drive Europe, spółki SINEXCEL i Phoenix Contact wspólnie zaprezentowały system ładowania megawatowego MSC (Megawatt Charging System), który może dostarczyć do 1500A i 1280 kW mocy. To przełomowe rozwiązanie ustanawia nowe standardy wydajności, niezawodności i parametrów, przyspieszając elektryfikację pojazdów ciężarowych. Na fundamencie tej współpracy, podpisanie umowy w sprawie globalnego partnerstwa strategicznego jeszcze bardziej pogłębia relacje łączące te firmy.
Strategiczne partnerstwo pomiędzy SINEXCEL i Phoenix Contact podkreśla ich wzajemne zaangażowanie w poszerzenie udziału w rynku międzynarodowym i umacnianie długofalowej współpracy. Pokazuje ich silne więzi na międzynarodowym rynku systemów ładowania pojazdów elektrycznych i ugruntowuje ich wspólne starania na rzecz rozwoju zrównoważonej mobilności na całym świecie.
Phoenix Contact
Firma Phoenix Contact z siedzibą w Niemczech została założona w 1923 roku. Współpracuje z klientami i partnerami w celu opracowania przyszłościowych rozwiązań opartych na innowacyjnych technologiach złączy i automatyzacji. Jej zintegrowane koncepcje obejmują prace inżynieryjne i usługi oraz znajdują zastosowanie w infrastrukturze transportowej, e-mobilności, oczyszczaniu wody, energii odnawialnej, w inteligentnych sieciach zasilania, oraz w konstruowaniu energooszczędnych maszyn i produkcji układów. Firma angażuje się w budowę cyfrowego przedsiębiorstwa przemysłowego, które umacnia pozycję w pełni elektrycznego społeczeństwa.
SINEXCEL
Firma SINEXCEL powstała w 2007 r. i obecnie jest jednym z pionierów rynku systemów ładowania pojazdów elektrycznych, magazynów energii i zapewniania rozwiązań umożliwiających dostęp do wysokiej jakości energii, dysponując niemal dwiema dekadami doświadczenia w dziedzinie energoelektroniki. Na swoim koncie ma montaż ponad 140 tys. stacji ładowania DC do pojazdów elektrycznych oraz 1 000 000 modułów zasilania w ponad 60 krajach na sześciu kontynentach. SINEXCEL współpracuje z liderami branżowymi na rzecz dostarczania innowacyjnych rozwiązań energetycznych, które wspierają wolność energetyczną i przyczyniają się do budowy czystszej i bardziej ekologicznej przyszłości.
Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2694107/SINEXCEL.jpg
Źródło: SINEXCEL
Źródło informacji: PR Newswire
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
Data publikacji | 23.05.2025, 10:18 |
Źródło informacji | PR Newswire |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |