Newsletter

Śniadanie prasowe „Priorytety mieszkaniowe na pierwsze sto dni rządu. Rekomendacje Platformy Mieszkaniowej”

28.11.2023, 09:32aktualizacja: 28.11.2023, 09:33

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin: 27.11.2023, godz. 10:00

Celem wydarzenia było przedstawienie wyników prac oraz rekomendacji Platformy Mieszkaniowej w zakresie pogłębiającego się kryzysu mieszkaniowego. Problem luki mieszkaniowej oraz szereg wpływających na to czynników doprowadziły do potężnego kryzysu mieszkaniowego, dlatego istnieje pilna potrzeba podjęcia wielosektorowych działań, a przede wszystkim dyskusji o kierunkach rozwoju polityki mieszkaniowej. Do udziału zaproszono liderów partii politycznych, aby podjąć dyskusję o potrzebach branży budowlanej, luce mieszkaniowej oraz możliwych do wprowadzenia rozwiązaniach, które w krótkim terminie mogą odpowiedzieć na część problemów związanych z kryzysem mieszkaniowym.

Źródło informacji: PZFD

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 28.11.2023, 09:32
Źródło informacji PZFD
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ