Newsletter

SoftGroup uruchamia nową flagową markę SATT PLATFORM opartą na technologii Microsoft Azure

23.01.2024, 16:56aktualizacja: 23.01.2024, 16:58

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SOFIA, Bułgaria, 23 stycznia 2024 /PRNewswire/ -- Firma SoftGroup, najlepszy w swojej klasie dostawca kompleksowych technologii z zakresu monitorowania w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, ogłosiła dziś uruchomienie nowej, zaawansowanej marki SATT PLATFORM®, opartej na ugruntowanej technologii Microsoft Azure. Opracowując przyszłościową usługę identyfikowalności SATT PLATFORM®, SoftGroup kontynuuje rozwój innowacyjnych produktów z zakresu kompleksowego monitorowania, aby zapewnić globalną zgodność z przepisami i ogólną przejrzystość łańcucha dostaw wyrobów farmaceutycznych.

SATT PLATFORM® to kompleksowe rozwiązanie SaaS, które oferuje całościową identyfikowalność i zgodność z przepisami dla firm farmaceutycznych, wykorzystując jednocześnie najnowocześniejszą infrastrukturę chmury danych. Rozwiązanie to obejmuje zakres monitorowania „Track and Trace” od poziomu 2 do poziomu 5, umożliwiając płynną integrację procesów serializacji farmaceutycznej i agregacji z procesami produkcyjnymi, znacznie zmniejszając złożoność łańcucha dostaw i zapewniając pełną zgodność zarówno z rozwiniętymi, jak i powstającymi środowiskami regulacyjnymi w obszarze monitorowania.

SATT PLATFORM® - platforma obejmująca serializację, agregację oraz monitorowanie (ang. Serialization, Aggregation, Track & Trace - SATT) - skierowana do firm farmaceutycznych, zapewnia ulepszenia z zakresu:

- procesów zarządzania danymi w obszarze serializacji i agregacji dzięki wyjątkowej elastyczności i możliwości dostosowywania rozwiązań do potrzeb klienta;

- widoczności i przejrzystości łańcucha dostaw dzięki łatwej integracji systemów obsługiwanych przez inne firmy;

- zgodności z przepisami EMVO, DSCSA, Tatmeen, ASL BELGISI, IS MPT, ИС ЭБД, ANVISA i NMPA.

Wykorzystując technologię Microsoft Azure, SATT PLATFORM® zapewnia korzyści w obrębie całego procesu monitorowania, rozwijając funkcje na kolejnych poziomach, takie jak: wyjątkowa niezawodność, wskaźniki wydajności, skalowalność na żądanie, funkcje tworzenia kopii zapasowych danych i odzyskiwania danych po awarii, bezpieczna tożsamość, zarządzanie dostępem i wiele innych funkcji o kluczowym znaczeniu dla firm farmaceutycznych.

Jako zatwierdzony partner firmy Microsoft, spółka SoftGroup z powodzeniem udostępnia SATT PLATFORM® jako rozwiązanie transakcyjne w Microsoft Azure Marketplace. Hostowany na platformie Azure, wydajny i opłacalny model biznesowy SATT PLATFORM® umożliwia firmom farmaceutycznym (podmiotom odpowiedzialnym, producentom, podmiotom realizującym produkcję zleconą, dystrybutorom równoległym, 3PL i międzynarodowym organizacjom farmaceutycznym) usprawnienie procesów poprzez szybkie wdrożenie, zaawansowane analizy i automatyczne aktualizacje. Przechowywanie danych jest zabezpieczone przez europejskie centra danych, wspierane przez całodobowe europejskie centrum wsparcia.

Więcej informacji i zapytania: marketing@softgroup.eu

SoftGroup

SoftGroup jest spółką z branży oprogramowania zajmującą się zapewnianiem kompleksowej technologii z zakresu monitorowania dla ogólnoświatowej branży farmaceutycznej.

SoftGroup jest certyfikowanym dostawcą usług dostępu i zaufanym partnerem Europejskiego Systemu Weryfikacji Autentyczności Leków (EMVO) i bułgarskiego Systemu Weryfikacji Autentyczności Leków (BGMVO) oraz solidnym partnerem GS1 Healthcare. Ponadto spółka jest akredytowanym dostawcą rozwiązań i integratorem systemu CRPT, Asl Belgisi, Tatmeen, IS MPT i ИС ЭБД.

Źródło: SoftGroup

KONTAKT:

Maria Docheva

+359 88 5733900

e-mail: Maria.Docheva@softgroup.eu

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.01.2024, 16:56
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ