Newsletter

Spółka Dreame Technology osiągnęła znakomite wskaźniki wzrostu na rynkach zagranicznych

26.05.2023, 16:22aktualizacja: 26.05.2023, 16:35

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO, May 26, 2023 /PRNewswire/ -- Dreame Technology (znana również pod nazwą „Dreametech”), dynamicznie rozwijający się producent inteligentnych urządzeń do sprzątania w domu, ogłosiła swoje osiągnięcia na rynkach zagranicznych za rok 2022. Ogólne przychody ze sprzedaży internetowej wzrosły o ponad 200%.

W 2022 r. Dreame Technology odnotowało dynamiczny wzrost w Europie, Rosji i południowo-wschodniej Azji, osiągając satysfakcjonującą stopę wzrostu. Spośród wyżej wspomnianych obszarów, w regionie krajów nordyckich wzrost przekroczył 700% w porównaniu do 2021 r., a w Europie Zachodniej 150%. Dzięki przełomowym postępom poczynionym przez Dreame Technology na europejskim rynku, flagowy robot odkurzający marki, DreameBot L10s Ultra, który w tamtym czasie był szczytowym osiągnięciem technologicznym Dreame Technology, znalazł się na 1. miejscu w kategorii robotów odkurzających portalu Amazon i sklepów Mediamarkt w Niemczech, na 2. miejscu w kategorii odkurzaczy i na 4. miejscu w ogólnej kategorii sprzętu do sprzątania domu w trakcie Czarnego Piątku 2022.

Jako firma technologiczna skupiająca się na inteligentnych urządzeniach gospodarstwa domowego dysponująca technologią silnika NR 1 na świecie oferującą najwyższą liczbę obrotów na minutę, Dreame Technology opracowała cyfrową technologię silnikową wysokiej prędkości osiągającą 160 tys. obrotów na minutę i 180 tys. obrotów na minutę, z rezerwami do podniesienia tych osiągów w przyszłości do 200 tys. obrotów na minutę. Firma Dreame Technology wprowadziła też na rynek cztery kategorie bezprzewodowych odkurzaczy pionowych, roboty odkurzające i mopy, odkurzacze do pracy na mokro i na sucho i szybkie suszarki do włosów, tworząc w ten sposób kompleksową ofertę dla gospodarstw domowych.

W 2022 r. firma Dreame Technology odnotowała szybki wzrost w wielu zagranicznych regionach. Wzrost przychodów zagranicznych spółki przekroczył 60%, z czego w regionie Rosji wyniósł ponad 350%, w południowo-wschodniej Azji ponad 450%, w Europie Północnej ponad 700%, a w Europie Zachodniej ponad 150%.

  • Sukcesy sprzedażowe w Niemczech: w trakcie Czarnego Piątku 2022, Dreame L10s Ultra zajął 1. miejsce w kategorii robotów odkurzających portalu Amazon i sklepów Mediamarkt w Niemczech, 2. miejsce w kategorii odkurzaczy i 4. miejsce w ogólnej kategorii urządzeń do sprzątania.
  • Sukcesy sprzedażowe we Francji, Włoszech i Hiszpani: W 2022.r bezprzewodowy odkurzacz Dreame T30 był najchętniej kupowanym odkurzaczem w kategorii cenowej 400 euro portalu Amazon przez dwa miesiące z rzędu; odkurzacz Dreame D9 został najlepiej sprzedającym się odkurzaczem w kategorii 200-300 euro we Francji, Włoszech i Hiszpanii.
  • Sukcesy sprzedażowe w Rosji: całkowita sprzedaż na rosyjskim rynku za pośrednictwem platformy AliExpress wzrosła o 400% względem poprzedniego roku.

Dreame Technology

Firma Dreame Technology, założona w 2017 roku, to innowacyjna marka produktów konsumpcyjnych, która skupia się na inteligentnych urządzeniach do sprzątania domu. Wizją firmy jest poprawa jakości życia dzięki technologii. Obserwuj firmę na Twitterze, Facebooku i Instagramie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.dreametech.com/.

Źródło: Dreame Technology

KONTAKT:
Aonan Li
e-mail: aonanli@dreame.tech 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 26.05.2023, 16:22
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ