Newsletter

Spotkanie promujące Międzynarodową Konferencję Klubu Europy Karpat pt. „Między informacją a dezinformacją" na Roztoczu

27.09.2023, 11:53aktualizacja: 27.09.2023, 12:11

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin konferencji: 19.09.2023, godz. 10:00

Podczas spotkania przedstawione zostały tematy paneli, które będą poruszane podczas Międzynarodowej Konferencji Klubu Europy Karpat pt. „Między informacją a dezinformacją". Organizatorzy opowiedzieli dlaczego tak ważne jest zorganizowanie tematycznego wydarzenia na danym terenie oraz jak dezinformacja wpływa na samorząd przygraniczny.

Konferencja miała na celu przedstawienie negatywnych skutków rozpowszechniania dezinformacji dla Samorządu Terytorialnego na obszarze przygranicznym. 

Informacje przedstawiane w mediach nt. bomby w Przewodowie, uchodźców przekraczających przejście graniczne w Hrebennem, Dołhobyczowie  znacząco zmniejszają ruch turystyczny na obszarze Roztocza, a także zniechęcają do inwestowania na danym terenie.

W spotkaniu udział wzięli:   

  • Tomasz Zieliński - przewodniczący Klubu Europy Karpat w Tomaszowie Lubelskim
  • Henryk Karwan - starosta Tomaszowski
  • Jarosław Korzeń - wicestarosta Tomaszowski
  • Paweł Lewandowski, wiceprzewodniczący Komitetu Rady Ministrów

Źródło informacji: Klub Europy Karpat w Tomaszowie Lubelskim

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 27.09.2023, 11:53
Źródło informacji Klub Europy Karpat w Tomaszowie Lubelskim
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ