Newsletter

Biznes i finanse

START2UP! - konferencja PARP dla środowiska startupowego

19.10.2021, 11:54aktualizacja: 19.10.2021, 12:03

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

We wtorek, 26 października 2021 r. o godzinie 10:00 rozpocznie się konferencja online START2UP!, skierowana do młodych przedsiębiorców, którzy m.in. realizowali projekty w „Platformach Startowych”. W gronie prelegentów znalazła się Alison Edgar, uznana przez „The Independent” za najlepszą autorkę książek biznesowych. Organizatorem konferencji jest PARP, a patronat honorowy objęło Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

START2UP! jest kontynuacją konferencji plenerowych Startup Summer Camp, ale w tym roku spotkanie przyjmie formułę online. Inauguracja wydarzenia i powitanie uczestników rozpoczną się o godzinie 10:00, a następnie w roli Keynote Speakera wystąpi Alison Edgar, znana również jako „matka chrzestna przedsiębiorcy”. W trakcie wystąpienia „SMASH IT! The Art of Getting What YOU Want” autorka odpowie m.in. na pytanie, jak przekształcić małą firmę w duży biznes.

Konferencja została podzielona na trzy bloki tematyczne, w trakcie których omawiane będą m. in. poniższe zagadnienia:

· Rynek kapitałowy w dobie digitalizacji zgodny z prawem;

· Strategiczne negocjacje z inwestorami;

· Nowoczesne zarządzanie wielokulturowym zespołem i klientem.

Po zakończeniu każdego z bloków dla wszystkich zainteresowanych przewidziane są panele dyskusyjne z udziałem ekspertów. W trakcie dyskusji prelegenci poruszą tematy związane z nowoczesnymi technologiami, przyszłością branży finansowej oraz transformacją rynku kapitałowego. Ponadto uczestnicy konferencji będą mogli dowiedzieć się więcej o cyberbezpieczeństwie, e-commerce, a także o kompetencjach niezbędnych do budowania zespołu w firmie.

Po pierwszym panelu nastąpi finał konkursu dla startupów START2UP! PITCH 2021. W trakcie Pith Hall, pięciu przedstawicieli startupów pokaże swoje prezentacje pitchowe, natomiast pozostali uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami.

„Do udziału w wydarzeniu zachęcamy wszystkich młodych przedsiębiorców, którzy pomyślnie zakończyli inkubację w ramach jednej z >>Platform startowych<<. Platformy to niezwykły projekt skierowany do startupów z województw makroregionu Polski Wschodniej, których innowacyjne produkty i usługi mają szansę osiągnąć sukces zarówno na rynku polskim, jak i rynkach światowych. Startupy, które pomyślnie zrealizowały program inkubacji w ramach >>Platform startowych<<, mają szansę otrzymać nawet 1 mln zł dofinansowania w konkursie >>Rozwój startupów w Polsce Wschodniej<<. Etap inkubacji (w obecnej i pilotażowej edycji) zakończyło 1030 firm” - mówi Mikołaj Różycki, p.o. prezesa PARP. „Do rozwinięcia potencjału projektów potrzebne jest także silne zaplecze biznesowe, które oferujemy poprzez współpracę z cenionymi ekspertami. Udział w START2UP! również będzie okazją do wymiany doświadczeń i konfrontacji swoich pomysłów z prelegentami” - podkreśla Mikołaj Różycki.

Udział w konferencji jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Więcej informacji na temat konferencji START2UP! znajduje się na stronie PARP.

Image
PARP - baner

Źródło informacji: PARP

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 19.10.2021, 11:54
Źródło informacji PARP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ