Newsletter

SUPCON już w czerwcu zaprezentuje przełomowe produkty, w tym pierwszy na świecie UCS

24.04.2024, 13:49aktualizacja: 24.04.2024, 13:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

HANGZHOU, Chiny, 24 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ -- W czerwcu tego roku firma SUPCON (688777) planuje wprowadzić na rynek w Singapurze dwa przełomowe produkty: pierwszy na świecie UCS (uniwersalny system sterowania) oraz TPT (wstępnie zaprogramowany transformator szeregów czasowych), pierwszy model szeregów czasowych, wykorzystywany w przemyśle przetwórczym.

UCS, przełomowa innowacja, ma zrewolucjonizować 50-letnią architekturę DCS, obiecując wyeliminowanie tradycyjnych szaf sterowniczych.

TPT to pionierski model szeregów czasowych w przemyśle procesowym, który ma zastąpić zaawansowane tradycyjne aplikacje przemysłowe i sprostać nierozwiązanym wyzwaniom przemysłowym.

Firma SUPCON, założona w 1999 roku, to znany międzynarodowy dostawca inteligentnych rozwiązań produkcyjnych dla przemysłu przetwórczego. Działalność spółki ukierunkowana jest na rozwój i zastosowanie technologii sztucznej inteligencji poprzez integrację zaawansowanych produktów i rozległej wiedzy branżowej. Produkty SUPCON, z których korzysta ponad 30 tys. klientów na całym świecie, zaspokajają różnorodne potrzeby w ponad 50 krajach i regionach, obejmując takie sektory jak wydobycie ropy i gazu, przemysł rafineryjny i petrochemiczny, chemiczny itp. Dążąc do zapewnienia najwyższej jakości i zrównoważonego rozwoju, SUPCON jest na dobrej drodze do usprawnienia automatyzacji i optymalizacji światowego przemysłu przetwórczego.

Według stanu na 2023 r. główne produkty SUPCON, rozproszony system sterowania (DCS) i przyrządowy system bezpieczeństwa (SIS), uzyskały najwyższy udział w rynku chińskim, osiągając odpowiednio poziomy 37,8% i 33,7%. Warto zauważyć, że system DCS utrzymał pozycję nr 1 przez 13 lat z rzędu.

Źródło: SUPCON Technology Co., Ltd.

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.04.2024, 13:49
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ