Newsletter

Superinteligentna elektryczna szczoteczka do zębów Oclean X Pro Elite dołącza do wyprzedaży 618 na AliExpress

21.06.2021, 17:34aktualizacja: 21.06.2021, 17:40

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Oclean
Business Wire/Oclean

SHENZHEN, Chiny--(BUSINESS WIRE)-- Nadeszła Letnia wyprzedaż AliExpress 618 2021! Oclean, profesjonalna firma z branży produktów do higieny jamy ustnej, w ramach wyprzedaży przygotowała niesamowitą promocję na swój bestseller Oclean X Pro Elite oraz dodatkowe gratisy.

Niniejszy komunikat prasowy zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja dostępna jest pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20210621005512/en/.

Cicha praca

Dzięki specjalnej technologii redukcji hałasu, Mute, Oclean X Pro Elite utrzymuje dźwięk na poziomie 45 dB, który można porównać do cichego szeptu. Cicha praca spodobała się zarówno mediom, jak i klientom; do czasu Oclean X Pro Elite nikt nie sądził, że dźwięk szczotkowania zębów może być relaksujący. Co ważne, niski poziom hałasu osiągnięto bez kompromisów w zakresie mocy czyszczenia.

Znakomita wydajność czyszczenia

Oclean X Pro Elite posiada bezszczotkowy magnetyczny silnik elektryczny o prędkości 42000 obr./min., włókna DuPont Diamond, 26% więcej włosia. Wspólnie wszystkie te rozwiązania podnoszą skuteczność usuwania płytki nazębnej o 300%; wielu klientów potwierdza, że po pewnym czasie ich zęby stają się wyraźnie bielsze.

Łatwe ładowanie

Pamiętasz, jak musiałeś umieszczać swoją szczoteczkę w stacji dokującej i czekać cały dzień lub noc, aby się naładowała? Dzięki stacji szybkiego ładowania bezprzewodowego możesz przywrócić do życia Oclean X Pro Elite w zaledwie 3,5 godz.

Super inteligencja

Wiele osób ma problem z ubytkami lub klinowymi defektami w zębach, ponieważ źle je szczotkują albo omijają niektóre miejsca. Firma Oclean opracowała 8-strefową Technologię Detekcji Strefy Niewidocznej, która monitoruje proces szczotkowania i przekazuje natychmiastowe reakcje wyświetlone na wbudowanym kolorowym ekranie dotykowym w postaci wyraźnego modelu uzębienia. Aplikacja Oclean APP wspierana przez nauki dentystyczne i analizę dużych zbiorów danych może dostosować profesjonalne plany szczotkowania do stanu uzębienia i zwyczajów żywieniowych użytkownika. W aplikacji można również ustawić plany osobiste.

Letnia wyprzedaż AliExpress 618:

Termin: 21-25 czerwca

Cena: 59,99 USD (15% rabatu od ceny katalogowej 69,99 USD)

Nagrody do zdobycia:

1. Darmowy robot sprzątający Dreame Bot L10 Pro (za NAJWIĘKSZE zamówienie);

2. Darmowe główki szczoteczek (2 sztuki) dla każdego z pierwszych 100 nabywców;

3. Darmowe Oclean W1 (2 wylosowanych nabywców codziennie);

4. Darmowe Oclean S1 (5 wylosowanych nabywców codziennie).

Kliknij, aby kupić Super Smart Oclean X Pro Elite: https://bit.ly/3xproLU.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210621005512/en/.

Źródło: Oclean

KONTAKT:

Taylor Qu

e-mail: bbeng8529@gmail.com

https://www.oclean.com/products/oclean-x-pro-elite

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.06.2021, 17:34
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.