Newsletter

Światowa ekspansja produktów CORNEX: firma CORNEX cieszy się popularnością na targach Smarter E Europe 2024 dzięki najnowszym produktom

20.06.2024, 15:39aktualizacja: 20.06.2024, 15:53

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/CORNEX New Energy Co., Ltd.
PR Newswire/CORNEX New Energy Co., Ltd.

MONACHIUM, 20 czerwca 2024 r. /PRNewswire/ -- CORNEX New Energy Co., Ltd. (CORNEX), innowacyjne przedsiębiorstwo technologiczne sektora nowych źródeł energii, prezentuje kompleksowe produkty i rozwiązania do magazynowania energii na targach Smarter E Europe 2024, które odbywają się od 19 do 21 czerwca w niemieckim Monachium. Firma CORNEX zaprezentowała klientom zagranicznym pełnię możliwości systematycznego serwisu obejmującego pełny cykl życia produktu, wkraczając na rynek europejski z ekologicznym podejściem, aby przyspieszyć ekspansję na globalnym rynku magazynowania energii.

Targi Smarter E Europe, będące największą wystawą dla branży energetycznej w Europie, gromadzą elity branży i wystawców z całego świata, skupiając się na rozwiązaniach wielosektorowych łączących sektor energetyczny, grzewczy i transportowy, które zapewniają stabilne zasilanie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Firma CORNEX prezentuje pełen zakres własnych matryc produktów i produktów flagowych, do których należą akumulatory 150Ah, 280Ah i 314Ah, zbiornik do magazynowania energii w akumulatorach CORNEX M5 o rozmiarze 20 stóp i pojemności 5 MWh oraz zewnętrzna szafa z systemem chłodzenia cieczą CORNEX 233 kWh. Dzięki „kompleksowej ofercie produktów i zapewnionemu zagranicznemu serwisowi posprzedażowemu” firma CORNEX zaprezentowała swoje główne atuty i nawiązała pogłębione relacje z przedsiębiorstwami na wcześniejszych i dalszych etapach łańcucha przemysłowego oraz zyskała znaczące uznanie za wprowadzenie elastycznych, ekologicznych, bezpiecznych i inteligentnych chińskich rozwiązań.

W przyszłości CORNEX zachowa wierność zasadom innowacyjności, otwartości i współpracy z szerokim gronem znakomitych globalnych przedsiębiorstw, dążąc do stałego wzrostu i powodzenia sektora nowych źródeł energii.

CORNEX: CORNEX NEW ENERGY CO., LTD. to innowacyjne przedsiębiorstwo technologiczne sektora nowych źródeł energii, które koncentruje się na pracach badawczo-rozwojowych, produkcji, sprzedaży i świadczeniu usług w zakresie akumulatorów do magazynowania energii, akumulatorów do pojazdów elektrycznych i systemów zarządzania energią. Produkt firmy uzyskał certyfikację dostępu na różnych terytoriach, w tym m.in. w Stanach Zjednoczonych, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Australii. Zgodnie z hasłem „Sprawdzona wiedza specjalistyczna, szybka reakcja i elastyczna gwarancja” CORNEX stworzył solidną sieć złożoną z ponad 55 profesjonalnych zespołów serwisowych, w skład których wchodzą doświadczeni eksperci techniczni, co pozwala zapewnić natychmiastową reakcję w ciągu 2 godzin, rozwiązywać często występujące problemy w ciągu 48 godzin i bardziej złożone problemy w ciągu 72 godzin. Zespoły są strategicznie ulokowane w 13 krajach i regionach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Australii, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech. Sieć serwisowa firmy stale się rozwija, aby zapewnić wysokiej jakości usługi posprzedażowe na rynkach międzynarodowych.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2443591/4ebfaa9e_434e_4b0c_a1af_8791ff2610b1.jpg 

Źródło: CORNEX New Energy Co., Ltd.

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.06.2024, 15:39
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ