Newsletter

Światowa wirtualna konferencja światłowodów i przewodów 2021

18.11.2021, 08:46aktualizacja: 18.11.2021, 09:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PR Newswire/YOFC
Fot. PR Newswire/YOFC
Podczas tej konferencji YOFC, międzynarodowa firma zajmująca się komunikacją światłowodową, dołączy do swoich partnerów, wykorzystując możliwości rozwoju ery gigabitowej i obserwując kolejny etap wzrostu sektora technologii optycznych.

WUHAN, Chiny, 17 listopada 2021 r. /PRNewswire/ -- Siódma edycja światowej wirtualnej konferencji światłowodów i przewodów, głównego wydarzenia w międzynarodowym sektorze światłowodowym i przewodowym, odbyła się za pośrednictwem internetu w dniach 16-18 listopada 2021 r. czasu pekińskiego, gromadząc licznych operatorów telekomunikacyjnych, producentów światłowodów i przewodów, jak również producentów wyższego i niższego szczebla w całym światowym łańcuchu przemysłowym. Firma Yangtze Optical Fibre and Cable Joint Stock Limited Company (zwana dalej „YOFC”, kod giełdowy: 601869.SH, 06869.HK), będąca wiodącym producentem preform światłowodowych, włókien optycznych i przewodów światłowodowych o ogólnoświatowym zasięgu, po raz kolejny wzięła udział w tym wydarzeniu wraz z wieloma znanymi międzynarodowymi producentami, takimi jak Corning Inc, Prysmian Group, OFS i Nokia Shanghai Bell. Podczas konferencji dyrektor wykonawczy i prezes YOFC, Zhuang Dan, wygłosił przemówienie inauguracyjne zatytułowane „Wykorzystanie możliwości rozwojowych ery gigabitowej i obserwowanie kolejnego etapu wzrostu przemysłu optycznego”.

„Służąc jako fundament gospodarki cyfrowej, która stała się motorem dla światowego wzrostu gospodarczego, najwyższej jakości sieci światłowodowe odgrywają coraz to istotniejszą rolę w łączeniu poszczególnych gałęzi przemysłu i pomagają budować inteligentne miasta. Jednocześnie pandemia Covid-19 stymuluje rosnące zapotrzebowanie na stacjonarne łącza szerokopasmowe na całym świecie. Sektor światłowodów i przewodów gwałtownie wchodzi w nową fazę wzrostu wraz z przejściem stacjonarnych sieci szerokopasmowych na gigabitowe sieci optyczne w całych Chinach - powiedział Zhuang Dan na konferencji. - W przyszłości, wraz ze stopniowym zmniejszaniem się nasilenia pandemii, międzynarodowy rynek odnotuje gwałtowny wzrost w zakresie masowych projektów szerokopasmowych. Oczekuje się, że w najbliższym okresie w sektorze wystąpi niedobór mocy produkcyjnych w wyniku połączenia restrukturyzacji przemysłowej spowodowanej pandemią, przyspieszonego wycofywania przestarzałych zakładów produkcyjnych oraz wzmocnienia reformy strukturalnej po stronie podaży. Obecnie pobudzany przez rosnące ceny, sektor ten przeżywa rozkwit. W połączeniu ze znacznie skróconym okresem przenoszenia innowacji w technologii do etapu zastosowania, otworzyły się nowe możliwości dla producentów światłowodów i przewodów, którzy dysponują kluczowymi technologiami”.

„W oparciu o filozofię korporacyjną skoncentrowaną na innowacyjności, budowaniu marki i jakości, YOFC jest na najlepszej drodze, aby wejść w erę gigabitów, wyznaczając kolejny etap rozwoju sektora światłowodów i przewodów. Co najważniejsze, firma skutecznie buduje kluczowe kompetencje poprzez niezależne innowacje. W tym celu spółka intensyfikuje działania rozwojowo-badawcze w zakresie technologii procesowej preform światłowodowych, włókien G.654.E o ultraniskiej tłumienności, włókien wielożyłowych, rozwiązań FTTR, produktów Gigabit optical interconnect oraz włókien specjalnych, jednocześnie rozszerzając zastosowanie własnych nowoczesnych rozwiązań w różnych branżach - dodał Zhuang. - Po drugie, YOFC wykorzystuje innowacje technologiczne do budowania przewagi swojej marki poprzez wzmocnienie działań zmierzających do stworzenia kompletnej rodziny włókien optycznych klasy premium w paśmie X. Jednocześnie firma tworzy produkty o doskonałej jakości, koncentrując się na dążeniu do perfekcji. Jest to możliwe dzięki przestrzeganiu standardów związanych z chińskimi, azjatyckimi i europejskimi nagrodami jakości oraz wypełnianiu nieustannego zaangażowania YOFC w jakość, obsługę i budowanie reputacji firmy. Ponadto przedsiębiorstwo planuje dalszą realizację swojej międzynarodowej strategii poprzez ciągłą rozbudowę globalnej sieci marketingowej oraz dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług klientom korzystającym z technologii 5G i F5G na całym świecie. Chcąc wykorzystać nowe możliwości, jakie stwarza międzynarodowy sektor optyczny, YOFC pozostaje oddana budowie całkowicie optycznej sieci neuronowej opartej na światłowodach do dowolnego miejsca, w tym komunikacji wszechoptycznej, centrów danych, obiektów wytwarzania energii, aplikacji przemysłowych, inteligentnych domów, tranzytu kolejowego i edukacji”.

We współpracy z CRU YOFC po raz pierwszy zorganizowała tę międzynarodową konferencję w Azji, przeprowadzając azjatycko-pacyficzną konferencję światłowodów i przewodów w Dolinie Optyki w Chinach w 2015 roku. Następnie w 2016 i 2017 roku wspólnie zorganizowano światową konferencję światłowodów i przewodów, zaś w latach 2018, 2019 i 2020 YOFC uczestniczyła w tym wydarzeniu jako sponsor Jade. Rok 2021 jest siódmym rokiem, w którym światowy koncern komunikacji optycznej jest głęboko zaangażowany w światową konferencję światłowodów i przewodów CRU, podczas której dyskutowano z międzynarodowymi gigantami na temat trendów rozwojowych branży, co w pełni demonstruje wysokie uznanie CRU dla wiodącej roli YOFC w światowym przemyśle światłowodowym i przewodowym.

YOFC została założona w Wuhan, w prowincji Hubei w maju 1988 roku. Jest technologicznie innowacyjnym przedsiębiorstwem i wiodącym światowym dostawcą, który specjalizuje się w projektowaniu i produkcji preform światłowodowych, włókien optycznych i przewodów światłowodowych, a także w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań i usług dla swoich klientów. YOFC specjalizuje się głównie w produkcji i sprzedaży różnego rodzaju preform światłowodowych, włókien optycznych i przewodów światłowodowych, które są szeroko stosowane w przemyśle telekomunikacyjnym, niestandardowych modułów optycznych, specjalistycznych włókien optycznych, aktywnych przewodów optycznych, przewodów podmorskich, przewodów koncentrycznych RF i akcesoriów itp. YOFC dysponuje również pewnymi rozwiązaniami i usługami, takimi jak integracja systemów i projektowanie inżynierii komunikacyjnej. Dostarcza szereg różnych produktów i rozwiązań dla światowego przemysłu telekomunikacyjnego oraz innych gałęzi przemysłu, takich jak sektor użyteczności publicznej, transportu, ropy naftowej i chemii oraz medycyny. Spółka oferuje swoje produkty i usługi w ponad 70 krajach i regionach na całym świecie.

https://en.yofc.com/

Materiał zdjęciowy - https://mma.prnewswire.com/media/1689584/image.jpg

Źródło: YOFC

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 18.11.2021, 08:46
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii