Newsletter

Szóste CIIE są gotowe na powitanie świata

06.11.2023, 14:22aktualizacja: 06.11.2023, 14:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

China International Import Expo
China International Import Expo
Łącznie 154 kraje, regiony i organizacje międzynarodowe potwierdziły swój udział w szóstej edycji China International Import Expo (CIIE), która odbędzie się w dniach od 5 do 10 listopada w Szanghaju.

Jako pierwsze na świecie targi importowe na poziomie krajowym, CIIE po raz kolejny obejmie wystawę biznesową, wystawę krajową, Międzynarodowe Forum Gospodarcze Hongqiao, szereg działań wspierających, a także wydarzenia związane z wymianą kulturalną między ludźmi.

Tegoroczna wystawa biznesowa obejmie 289 z 500 największych światowych przedsiębiorstw i gigantów branżowych, w tym 15 największych światowych marek motoryzacyjnych, 10 największych przemysłowych firm elektrycznych, 10 największych firm produkujących urządzenia medyczne, trzech głównych gigantów górniczych, czterech głównych handlarzy zbożem i pięć głównych firm żeglugowych. Około 1500 małych i średnich przedsiębiorstw również zaprezentuje swoje produkty podczas tego wydarzenia.

Ponad 400 nowych produktów, technologii i usług będzie prezentowanych centralnie w sześciu pawilonach targowych - Żywność i Produkty Rolne, Motoryzacja, Handel Usługami, Dobra Konsumpcyjne, Urządzenia Medyczne i Farmaceutyka & Opieka Zdrowotna oraz Technologia i Wyposażenie.

Podczas szóstej edycji CIIE ponownie odbędzie się fizyczna Wystawa Krajowa. Jedenaście krajów, w tym Bahrajn, Republika Środkowoafrykańska, Wspólnota Dominiki, Gambia, Gwinea Bissau, Honduras, Mali, Oman, Sierra Leone, Togo i Zimbabwe po raz pierwszy wezmą udział w Wystawie Krajowej. Honduras, Kazachstan, Serbia, RPA i Wietnam i 5 innych krajów są tegorocznymi gośćmi honorowymi.

Zgodnie z dziesiątą rocznicą inicjatywy Pasa i Szlaku wiele krajów zaangażowanych w tę inicjatywę będzie częścią wystawy. Sześćdziesiąt cztery kraje BRI dołączą do wystawy krajowej, a ponad 1500 firm z krajów BRI będzie obecnych na wystawie biznesowej, która zajmuje powierzchnię wystawienniczą prawie 80 000 metrów kwadratowych, co stanowi wzrost o około 30 procent w porównaniu z poprzednią edycją.

CIIE zachęciło również kraje najsłabiej rozwinięte (LDC) zaangażowane w BRI do wprowadzenia swoich produktów premium na rynek chiński, oferując bezpłatne stoiska, dotacje budowlane i zachęty podatkowe.

Jako integralna część CIIE, tegoroczne Międzynarodowe Forum Gospodarcze Hongqiao skupi się na globalnej otwartości, zielonym rozwoju, gospodarce cyfrowej i inteligentnych technologiach.

Niektóre równoległe sesje będą współorganizowane przez organizacje międzynarodowe, w tym Konferencję Narodów Zjednoczonych ds. Handlu i Rozwoju, Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju, Organizację Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju Przemysłowego, Międzynarodowe Centrum Handlu, United Nations Global Compact i inne.

Szefowie kluczowych organizacji międzynarodowych, laureaci Nagrody Nobla i Nagrody Turinga, globalni dyrektorzy 500 największych firm na świecie i inni goście wezmą udział w forum, aby wymienić poglądy i wnieść mądrość do globalnego otwartego rozwoju. Jako flagowy raport Hongqiao Forum, World Open Report 2023 zostanie również wydany podczas tegorocznego Forum.

Zgłoszenia wystawców na siódmą edycję CIIE są już otwarte. Dołącz i czerp korzyści z CIIE 2023 i CIIE 2024, gdzie czekają na Ciebie możliwości. https://www.ciie.org/exhibition/f/book/register?local=en&from=press 

KONTAKT:

Pani Cui Yan

tel. 0086-21-968888

e-mail: ciie2022@ciie.org   

Strona internetowa: http://www.ciie.org/zbh/en/ 

Facebook: https://www.facebook.com/ciieonline 

Twitter: https://twitter.com/ciieonline 

Źródło informacji: China International Import Expo

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 06.11.2023, 14:22
Źródło informacji China International Import Expo
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ