Newsletter

Talogy ujawnia nową tożsamość marki zrzeszającej PSI Talent Management i wszystkie przejęte podmioty

15.03.2022, 13:30aktualizacja: 15.03.2022, 13:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Talogy
PR Newswire/Talogy
Zrzeszając 600 ekspertów z 17 organizacji w ponad 20 krajach świata, Talogy pomaga ponad 10 tys. organizacji na całym świecie odkrywać największe talenty dzięki połączeniu psychologii i technologii.

GLENDALE, Kalifornia, 15 marca 2022 r. /PRNewswire/ -- Jaki jest sekret zatrudniania i rozwijania właściwych talentów? Często tkwi on w potężnym połączeniu psychologii i technologii.

Łącząc psychologię z technologią oraz wykorzystując ponad 75-letnie doświadczenie w wyszukiwaniu i rozwijaniu największych talentów, Talogy ułatwia swoim klientom podejmowanie trafniejszych decyzji dotyczących zasobów ludzkich. Dotyczy to całego cyklu życia pracownika - niezależnie od tego, czy celem organizacji jest wyselekcjonowanie największych talentów, lepiej ukierunkowany rozwój pracowników, czy też poprawa kultury organizacyjnej.

Peter Celeste, prezes Talogy, powiedział:

„rozwijamy się w błyskawicznym tempie - zarówno pod względem organicznym, jak i poprzez realizację przejęć. Łączymy błyskotliwe umysły, umiejętności i technologie w zarządzaniu talentami, aby rozszerzyć nasz globalny zasięg i zwiększyć wachlarz możliwości. Nasi eksperci są podekscytowani możliwością współpracy z klientami, którzy projektują wiarygodne, rzetelne i angażujące rozwiązania w zakresie wyszukiwania i rozwoju talentów, które trzęsą całą branżą”.

Luiza Cortezian, wiceprezes Talogy ds. marketingu, dodaje:

„w Talogy wykorzystujemy potęgę psychologii w połączeniu z technologią, aby wspierać organizacje w realizacji ich celów związanych z rozwojem talentów. Tworząc nazwę firmy, szukaliśmy czegoś autentycznego, zapadającego w pamięć i zrozumiałego, co dałoby wgląd w to, kim jesteśmy i w jaki sposób mierzymy się z wyzwaniami związanymi z talentami".

„Przyrostek >>ologia<< oznacza >>naukę<< lub >>badanie<<. Jest to wspólny mianownik dla psychologii i technologii. Talent z kolei jest naszym obszarem specjalizacji. Nazwa Talogy powstała zatem z połączenia słów: talent, psychologia i technologia. Nasza nowa tożsamość marki dobrze odzwierciedla naszą innowacyjną kulturę i globalne możliwości" - dodaje.

Talogy zrzesza takie podmioty jak: PSI Talent Management, Cubiks, Caliper, JCA Global, Performance Assessment Network, Select International, EB Jacobs, IPAT, Ottmann, Human Scope, Performance Based Selection, a&dc, Innovative HR Solutions, OPRA, Human Systems Technology (HST), Propel, i Solvably.

Talogy

Talogy to zespół ekspertów w dziedzinie zarządzania talentami. Tworzy on ogólnoświatowe rozwiązania z zakresu wyszukiwania, selekcjonowania, rozwijania i angażowania utalentowanych osób. W ramach współpracy między czołowymi psychologami, naukowcami, programistami i konsultantami z dziedziny HR, łączy potęgę psychologii z technologią, ułatwiając podejmowanie optymalnych decyzji dotyczących zasobów ludzkich w oparciu o dane. Mając na koncie ponad 30 milionów ocen realizowanych każdego roku w ponad 50 językach, pomaga klientom w dążeniach do odkrywania doskonałości organizacyjnej. http://www.talogy.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1727124/Talogy_Logo.jpg  

Źródło: Talogy

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.03.2022, 13:30
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.