Newsletter

Targi dla praktyków działów HR

27.12.2023, 12:56aktualizacja: 27.12.2023, 13:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Świat HR to świat dynamicznych zmian spowodowanych między innymi postępem technologicznym, zmianami wartości społecznych oraz dużą aktywnością uczestników rynku pracy. Jakie wyzwania czekają działy HR w 2024 r. i jak się do nich przygotować?

13 lutego 2024 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się EXPO HR pod hasłem „Sprawdzone rozwiązania dla Twojej Kadry” - jedyne takie wydarzenie w Polsce. To spotkanie dla praktyków z wewnętrznych działów HR oraz kadry zarządzającej firm, którzy chcą poznać nowoczesne produkty i usługi wspierające pracę zespołów HR i zarządzanie ludźmi w organizacji.

Organizatorem wydarzenia jest Dreamcast – właściciel marki meet&grow oraz serwisu StronaKadry.pl

Ponad 50 liderów rynku zaprezentuje swoje rozwiązania wspierające procesy HR w firmach. Partnerem tytularnym EXPO HR jest eRecruiter – najczęściej wykorzystywany w Polsce system do zarządzania rekrutacjami.

Ponadto wśród partnerów i wystawców będzie można spotkać przedstawicieli następujących firm: Edenred - rozwiązania technologiczne w zakresie motywacji i angażowania pracowników, Grupa LUX MED – prywatne usługi zdrowotne, SD Worx Poland – usługi obsługi kadrowo-płacowej, Skrivanek – biuro tłumaczeń i szkoła językowa, serwis Wyborcza.pl – prenumerata cyfrową w formule benefitu dla pracowników, Activy – wyzwania sportowe z dostosowaną dla firmy aplikacją mobilną, Calm Benefits – zajęcia jogi w biurze, Experience Institute – badania ilościowe i jakościowe m.in. w obszarze HR, goFLUENT - spersonalizowane kursy i szkolenia językowe B2B, HRAPPKA - zaawansowany system chmurowy dla działów HR, HR Panorama - platforma zapewniająca kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, LLIdero - rozwiązania e-learningowe dla biznesu, administracji i uczelni, LMS Collaborator - wielofunkcyjne narzędzie do szkoleń korporacyjnych, korporacyjny e-learning, Lunchspot – Wirtualna Stołówka, organizacja posiłków dla pracowników z dofinansowaniem pracodawcy, Magazyn Rekruter - platforma wymiany doświadczeń i wiedzy specjalistów związanych z branżą HR, rekrutacyjną i rynkiem pracy, MerchUp (wcześniej BluzUp) - brandowane bluzy, odzież, akcesoria i gotowe zestawy, MySports Rewards - program dla pracowników i pracodawców, w którym każda aktywność się liczy m.in. spacer z psem, bieganie itp., Preply - program szkoleń językowych dla firm, które chcą zwiększyć umiejętności językowe pracowników, STAFFLY - startup HR Tech, który wspiera rekruterów w selekcji najlepszych kandydatów w rekrutacjach kandydatów niższego i średniego szczebla przy pomocy krótkich, autorskich i automatycznych testów w rekrutacji zintegrowanych z systemem ATS, Symfonia – producent oprogramowania dla biznesu, jeden z największych dostawców systemów ERP dla firm z sektora MŚP, Warszawskie Gry Miejskie - gamingowe rozwiązania integrujące cel biznesu z inspirującą formą gier miejskich, Willa Dwa Jeziora - miejsce na wypoczynek w gronie przyjaciół, rodzinne wakacje oraz pobyt biznesowy, 6 sal konferencyjnych z profesjonalnym zapleczem medialnym.

Patronami medialnymi EXPO HR są Poradnik Pracownika i Poradnik Przedsiębiorcy.

Drzwi EXPO HR otwierają się już o 08:30. Pierwsze warsztaty i wystąpienia rozpoczną już po 9. W programie: cztery 75-minutowe warsztaty oraz osiem inspirujących wystąpień. Spotkanie zakończy się o 17:30.

EXPO HR odwiedzi ponad 500 praktyków wewnętrznych działów HR, przedstawicieli kadry zarządzającej firm, członków zarządu oraz właścicieli firm, którym zależy na wdrażaniu w firmie rozwiązań wspierających budowanie marki pracodawcy. Dla nich udział w EXPO HR jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować.

Więcej informacji i rejestracja na stronie: expohr.pl

Źródło informacji: Expo HR

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 27.12.2023, 12:56
Źródło informacji Expo HR
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii