Pobierz materiał i Publikuj za darmo
W nawiązaniu do raportów bieżących nr 56/2024 z dnia 29 października 2024 r. oraz nr 9/2025 z dnia 17 marca 2025 r. TAURON Polska Energia S.A. ("Emitent") informuje, iż w dniu 22 października 2025 r. podpisany został aneks nr 2 do umowy kredytu zawartej w dniu 29 października 2024 r. pomiędzy Emitentem jako kredytobiorcą i Bankiem Gospodarstwa Krajowego jako kredytodawcą ("Umowa Kredytu"), zgodnie z którym Transza B będzie dostępna na wniosek Emitenta w terminie do 24 miesięcy od dnia zawarcia Umowy Kredytu.
Spłata Transzy B nastąpi w ratach, w okresie do 7 lat od daty jej udostępnienia, jednak nie później niż do dnia 20 października 2033 r.
Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1
[English version below]
More information on page: http://biznes.pap.pl/en/reports/espi/all,0,0,0,1
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
| Data publikacji | 22.10.2025, 16:29 |
| Źródło informacji | ESPI |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |