Newsletter

Teleexpress Inwestycyjny - Fundusze inwestycyjne krok po kroku

29.04.2022, 11:09aktualizacja: 29.04.2022, 11:33

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Teleexpress Inwestycyjny - grafika
Teleexpress Inwestycyjny - grafika
Czym są fundusze inwestycyjne, jak działają i jaki fundusz wybrać dla siebie - o tym wszystkim porozmawiamy 6 maja z gościem drugiego odcinka Teleexpressu Inwestycyjnego Wojciechem Kiermaczem, specjalistą ds. komunikacji inwestycyjnej z NN Investment Partners TFI.

Coraz więcej osób szuka innych sposobów lokowania oszczędności niż lokaty bankowe czy nieruchomości. Otwarte fundusze inwestycyjne są jednym z nich. Dają możliwość korzystania z potencjału rynków akcji, obligacji czy surowców. Jednocześnie są skonstruowane tak, aby jak najwięcej zainteresowanych mogło w nich uczestniczyć, inwestując nawet bardzo niewielkie kwoty.

Jak zacząć? Co trzeba wiedzieć o funduszach inwestycyjnych? W jaki sposób założyć konto i kontrolować stan swoich środków? Na te pytania odpowie Wojciech Kiermacz, który postara się także pokazać, jak wygląda proces zakupu jednostki uczestnictwa wybranego funduszu.

Zapraszamy do zadawania pytań naszemu ekspertowi (platforma Zoom, sesja Q&A). Rejestracja na spotkanie: https://bit.ly/3vjY6QI.

Transmisja live: https://biznes.pap.pl https://debata.infostrefa.tv https://pap-mediaroom.pl.

Partnerem merytorycznym spotkania jest NN Investment Partners TFI.

Teleexpress Inwestycyjny jest częścią projektu edukacyjnego Strefa Wiedzy Inwestycyjnej, w ramach którego organizowane są rozmowy i debaty dotyczące efektywnego oszczędzania, inwestowania, zarządzania finansami osobistymi, prowadzenia i rozwijania biznesów. Do udziału w spotkaniach zapraszamy praktyków biznesu, inwestorów, ekonomistów, ekspertów rynkowych w swoich dziedzinach, którzy w przystępny sposób będą opowiadać i tłumaczyć zagadnienia inwestycyjne.

Partnerem projektu Strefa Wiedzy Inwestycyjnej jest Klub Inwestorek Indywidualnych.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 29.04.2022, 11:09
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.