Newsletter

Teraz sztuczna inteligencja pomoże Ci zarezerwować idealny wakacyjny wyjazd

15.09.2023, 15:03aktualizacja: 15.09.2023, 15:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/ Travelshift
Business Wire/ Travelshift

REYKJAVIK, Islandia -- (BUSINESS WIRE) -- Guide to Europe ogłasza przełomowe osiągnięcie w zakresie planowania podróży - Travis, narzędzie do planowania podróży wykorzystujące generatywną sztuczną inteligencję, teraz oferuje użytkownikom zoptymalizowane trasy podróży na podstawie preferencji klientów, bliskości atrakcji turystycznych, wyjątkowego zestawienia danych dotyczących recenzji, godzin otwarcia i innych zmiennych o kluczowym znaczeniu.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230914314284/pl/ 

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego algorytmu genetycznego sztucznej inteligencji Travis opracowuje niezrównany dobór atrakcji turystycznych i optymalizuje trasy dojazdu, by zaoferować użytkownikom najlepsze doświadczenia podczas podróży.

Chatbot wykracza poza tradycyjne planowanie, zestawiając najlepsze usługi dostosowane do preferencji klienta oraz recenzji. Dzięki temu użytkownicy mogą zobaczyć całą planowaną podróż i zarezerwować wszystkie jej etapy w ramach jednego prostego procesu rezerwacji.

„Mamy przyjemność zaprezentować chatbota, który rewolucjonizuje sposób planowania podróży. Travis umożliwia użytkownikom interakcję i wyszukiwanie idealnych wycieczek z zastosowaniem języka naturalnego. Nie trzeba nawet wskazywać miejsca docelowego; wystarczy wpisać pożądane elementy, takie jak pogoda, region czy kultura, a Travis zaoszczędzi czasu i nerwów, umożliwiając szybką i pewną rezerwację doskonale zaplanowanych wyjazdów” - mówi dr Helgi Helgason, kierownik ds. AI w Guide to Europe i wizjoner odpowiedzialny za narzędzie Travis.

„Travis to nie tylko narzędzie do planowania tras; to całkowicie przełomowe rozwiązanie. Dzięki wykorzystaniu ogromnej ilości danych potrafi starannie zaplanować podróż w sposób, który z pewnością wykracza poza możliwości człowieka pod względem tempa i precyzji. Nie chodzi tylko o rezerwację miejsc, ale o to, aby cała podróż była idealna” - dodaje Helgi.

Wraz z uruchomieniem tej innowacyjnej usługi Guide to Europe umacnia swoją pozycję lidera technologii w zakresie podróży, oferując całkowicie nowy wymiar planowania i wyszukiwania podróży oraz rezerwacji wakacyjnych wyjazdów w Europie.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230914314284/pl/ 

Źródło: Travelshift

KONTAKT:

Dr Helgi Páll Helgason

e-mail: helgi@travelshift.com 

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.09.2023, 15:03
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ