Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Tańsze części samochodowe dla zmotoryzowanych rodzin wielodzietnych
Ogólnopolski program „Karta Dużej Rodziny” (KDR) został zainicjowany w czerwcu 2014 roku jako system zniżek i dodatkowych benefitów dla rodzin mających na utrzymaniu troje lub więcej dzieci. Ostatnio do programu KDR dołączyła marka iParts.pl, będąca właścicielem jednego z największych w Polsce sklepów internetowych z częściami samochodowymi https://www.iparts.pl/artykuly/iparts-pl-partnerem-karty-duzej-rodziny,419.html.
Marka iParts.pl to pierwszy tego typu serwis e-commerce, który honoruje Kartę Dużej Rodziny. Jest to o tyle ważne z punktu widzenia zmotoryzowanych rodzin wielodzietnych, gdyż wymiana poszczególnych części i podzespołów w samochodzie wiąże się niejednokrotnie z dość dużymi kosztami. Dlatego też tym bardziej cieszy zarówno organizatorów programu, jak i jego uczestników przystąpienie do projektu marki iParts.pl.
Kto może skorzystać z KDR?
Dotychczas z KDR korzysta ponad 2 mln uprawnionych do tego osób. Również coraz więcej firm przystępuje do rządowego programu „Karta Dużej Rodziny” https://empatia.mpips.gov.pl/kdr. Obecnie bierze w nim udział około 5 tys. partnerów w blisko 22 tys. punktów na terenie całej Polski. Karta Dużej Rodziny jest honorowana m.in. przez największych przewoźników krajowych, sklepy oferujące najróżniejszy asortyment, obiekty sportowe, instytucje i ośrodki kulturalne, placówki edukacyjne, ośrodki wypoczynkowe, szkoły i przedszkola czy też podmioty świadczące usługi publiczne.
Do programu KDR może przystąpić każda rodzina wychowująca przynajmniej troje dzieci. Kartę może otrzymać również rodzina zastępcza oraz rodzinne domy dziecka. Karta Dużej Rodziny jest przyznawana niezależnie od dochodu w rodzinie. Co ważne, od stycznia 2019 r. z KDR mogą skorzystać również rodzice, którzy kiedykolwiek mieli na utrzymaniu co najmniej troje dzieci.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 18.06.2019, 13:16 |
Źródło informacji | iParts.pl |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Hisense prezentuje nowy telewizor ULED MiniLED serii U8, który sprawia, że możemy poczuć się jak w kinie
- 23.04.2025, 08:45
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
-
Image
Security Operations Center, czyli jak zadbać o ochronę firmy przed cyberzagrożeniami
Aż 83 proc. przedsiębiorstw odnotowało minimum jeden incydent związany z zagrożeniem bezpieczeństwa danych w sieci w 2024 roku - podaje VIII edycja badania „Barometr Cyberbezpieczeństwa” KPMG. Respondenci mieli do czynienia najczęściej z wyciekiem danych wskutek złośliwego oprogramowania. Niestety, firmom trudno zrekrutować i utrzymać wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Rozwiązaniem mogą być subskrypcyjne usługi bezpieczeństwa, np. SOC (Security Operations Center). Dlaczego warto w nie zainwestować?- 22.04.2025, 09:12
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Orange
-
Image
VELUX na szczycie TOGETAIR: aż 70 proc. budynków w Polsce wciąż jest nieefektywna energetycznie PAP
Aleksandra Stępniak, public affairs manager w VELUX Polska, podzieliła się z gośćmi 6. edycji szczytu klimatycznego TOGETAIR w Warszawie niepokojącymi danymi: tak zwany „syndrom chorych budynków” dotyka co czwartego Polaka, a 70 proc. naszych budynków wciąż jest nieefektywna energetycznie. Oznacza to, że pracujący bądź mieszkający w nich ludzie są narażeni na nadmierny hałas, brak światła lub inne czynniki, istotnie wpływające na ich zdrowie oraz jakość życia.- 22.04.2025, 09:02
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MeediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ