Newsletter

Biznes i finanse

TI Fluid Systems wita nowego dyrektora generalnego i nowych członków Komitetu Wykonawczego

21.09.2021, 16:40aktualizacja: 21.09.2021, 16:48

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Hans Dieltjens zastąpi Williama L. Kozyrę na stanowisku prezesa i dyrektora generalnego TI Fluid Systems dnia 1 października 2021 roku;
- W związku z tą zmianą, spółka również rozszerza skład Komitetu Wykonawczego w celu przyspieszenia realizacji strategii na rzecz pojazdów elektrycznych, powierzając stanowisko dyrektora ds. handlowych Stephanie Jett i dyrektora ds. technologii Jonanessowi Helmichowi;
- Mark Sullivan zastąpi Hansa Dieltjensa na stanowisku dyrektora ds. operacyjnych.

AUBURN HILLS, Michigan, 21 września 2021 r. /PRNewswire/ -- Spółka TI Fluid Systems (TIFS), globalny lider w dziedzinie technologii układów płynów samochodowych ogłosiła trzy nowe nominacje na stanowiska kierownicze w związku z przejęciem funkcji prezesa i dyrektora generalnego przez Hansa Dieltjensa z dniem 1 października 2021 roku.

Hans Dieltjens zastąpi Williama L. Kozyrę, który przechodzi 1 października na emeryturę i ustępuje z członkostwa w Radzie Dyrektorów. Hans obejmie to najwyższe stanowisko w ważnym okresie dla spółki, która przyspiesza pomyślną realizację strategii na rzecz pojazdów elektrycznych i umacnia swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań układów termicznych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Hans ukończył studia magisterskie w dziedzinie elektromechaniki i może pochwalić się dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, które zdobył w Azji, Europie i w obu Amerykach. Hans rozpoczął pracę w TI Fluid Systems w 1996 roku, gdzie zdobył doświadczenie handlowe i operacyjne na stanowiskach kierownika działu. Do jego osiągnięć zaliczyć można kierowanie międzynarodowym działem ds. zbiorników paliwa i układów doprowadzających, z którym opracował produkty, które poprawiają osiągi pojazdów i bezpieczeństwo, równocześnie przekraczając rygorystyczne normy emisji w celu ochrony środowiska. Wcześniej w tym roku Hans objął stanowisko dyrektora ds. operacyjnych, jako przygotowanie do objęcia funkcji prezesa i dyrektora generalnego z dniem 1 października 2021 r.

TI Fluid System poszerza również swój Komitet Wykonawczy poprzez powierzenie Stephanie Jett stanowiska dyrektora ds. handlowych i Markowi Sullivanowi funkcji dyrektora ds. operacyjnych.

Stephanie Jett dołączy do spółki dnia 1 października 2021 r. i będzie pełniła swoje obowiązki w siedzibie głównej w Auburn Hills, w amerykańskim stanie Michigan. Stephanie wnosi 20 lat doświadczenia w przemyśle motoryzacyjnym; pełniła funkcje kierownicze w działach handlowych w Valeo, Visteon i Metaldyne, pracując ostatnio jako starsza wiceprezes ds. sprzedaży w Autoliv. Stephanie będzie odpowiedzialna za sprzedaż i działalność handlową, co obejmuje zwiększoną koncentrację na ofertę produktów stosowanych w pojazdach elektrycznych.

Johaness Helmich dołączył do spółki 1 września 2021 r. jako dyrektor ds. technologii i pracuje w głównym ośrodku technologicznym spółki w Rastatt, w Niemczech. Johaness Helmich odegra kluczową rolę w projektowaniu i opracowywaniu oferty produktowej TI Fluid Systems, ze szczególnym uwzględnieniem przyspieszenia rozwoju oferty produktów stosowanych w pojazdach elektrycznych w ramach strategii Fluid Evolution. Ma ponad 25 lat doświadczenia technicznego, pracując na różnorodnych kierowniczych stanowiskach wysokiego szczebla u bezpośrednich dostawców części w branży motoryzacyjnej, takich jak Magna, Brose, Bosch i Valeo.

Mark Sullivan również pracuje w Auburn Hills w stanie Michigan i dołączył do spółki wcześniej w tym roku po zakończeniu pracy w Plastic Omnium Group, gdzie pełnił różne funkcje o coraz większym poziomie odpowiedzialności, w tym był prezesem spółki należącej do grupy, producenta zbiorników paliwa (Inergy) i spółki zajmującej się produkcją elementów zewnętrznych z tworzyw sztucznych. Podczas jego ponad trzydziestopięcioletniej kariery w przemyśle motoryzacyjnym, Mark mieszkał i pracował w Stanach Zjednoczonych, Francji i Niemczech, wnosząc różnorodne międzynarodowe doświadczenie i ukierunkowanie na działalność operacyjną, która wspiera realizację długofalowych strategii biznesowych.

„Witamy Stephanie, Johanessa i Marka w zespole i serdecznie gratulujemy Hansowi awansu na stanowisko dyrektora generalnego w tak ekscytującym okresie dla naszej branży - powiedział Manfred Wennemer, przewodniczący Rady Dyrektorów. - To ważne wzmocnienie naszego kierownictwa umocni jeszcze bardziej możliwość realizacji strategii na rzecz pojazdów elektrycznych, równocześnie zapewniając osiąganie celów krótkoterminowych. W imieniu Rady Dyrektorów życzę Billowi Kozyrze wszystkiego najlepszego na emeryturze i dziękuję za ponad 13 lat wzorowej pracy na rzecz spółki. Oprócz przeprowadzenia spółki przez globalny kryzys finansowy do dekady rekordowych wyników, Bill odegrał kluczową rolę w opracowaniu naszej strategii na rzecz pojazdów elektrycznych. Bill Kozyra, który utrzyma kontakt z firmą jako doradca do końca roku, przyczynił się do umocnienia pozycji TI Fluid Systems, pozwalającej na nieustanne dostarczanie naszym klientom z branży motoryzacyjnej innowacyjnych technologii, a my z niecierpliwością czekamy na to, co przyniesie przyszłość” - dodał Manfred Wennemer.

Więcej informacji na temat TI Fluid Systems znajduje się na stronie www.tifluidsystems.com.

TI Fluid Systems

TI Fluid Systems to czołowy międzynarodowy producent systemów przechowywania, przenoszenia i dostarczania płynów, głównie dla sektora lekkich pojazdów użytkowych. Dzięki prawie 100-letniemu doświadczeniu w zakresie układów płynów samochodowych TI Fluid Systems posiada zakłady produkcyjne w 107 lokalizacjach w 28 krajach, obsługując wszystkich głównych światowych producentów oryginalnego wyposażenia.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/811902/TI_Automotive_Logo.jpg

Źródło: TI Fluid Systems

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.09.2021, 16:40
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ