Newsletter

Turbodoładowanie dla strategii tradingowych na rynku kryptowalut: użytkownicy platformy Bybit otrzymają efektywne narzędzia analityczno-transakcyjne dzięki jej współpracy z TradingView

29.02.2024, 08:56aktualizacja: 29.02.2024, 09:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire
PR Newswire

DUBAJ, ZEA, 29 lutego 2024 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, ogłosiła strategiczną integrację z TradingView, platformą do tworzenia wykresów i siecią społecznościową, z której korzysta ponad 50 mln traderów i inwestorów na całym świecie. W rezultacie współpracy użytkownicy zyskają wyjątkowe możliwości tworzenia wykresów i narzędzia ułatwiające zawieranie transakcji, dzięki czemu będą mogli poruszać się po świecie tradingu z większą łatwością, w bardziej intuicyjny i wydajny sposób.

Dzięki integracji użytkownicy nie będą już musieli przełączać się pomiędzy platformami, mając dostęp do wszystkich dostępnych symboli dla transakcji Spot i Futures bezpośrednio w wykresach TradingView, w tym transakcji na popularnych kryptowalutach, takich jak Bitcoin (BTC) czy Ethereum (ETH), ale również nowych tokenach (SEI, CYBER itp.).

Sięgając po bogaty katalog dostępnych na TradingView narzędzi analizy technicznej i fundamentalnej, użytkownicy mogą z łatwością:

  • zestawiać ze sobą różne symbole;
  • ustawiać dopasowane do indywidualnych potrzeb powiadomienia rynkowe w czasie rzeczywistym;
  • pozyskiwać bardziej szczegółowe dane dzięki zaawansowanym funkcjonalnościom tworzenia wykresów.

W ramach jednej platformy otrzymują oni zatem niezrównane możliwości zarządzania swoją strategią oraz dostęp do praktycznych danych.

Bezproblemowy trading dla użytkowników Bybit

Dodatkowym usprawnieniem jest wprowadzenie na TradingView profilu tradera - Bybit Broker Profile - z poziomu którego można zawierać transakcje bezpośrednio na Bybit.

„Integracja z TradingView pokazuje, że Bybit cały czas dba o zapewnianie użytkownikom dostępu do najnowocześniejszych narzędzi i zasobów. Dzięki tej współpracy mogą oni nie tylko podejmować ugruntowane decyzje inwestycyjne, ale również sprawniej poruszać się po świecie tradingu” - powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i CEO Bybit.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2332864/Image.jpg 
Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

KONTAKT:
e-mail: media@bybit.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 29.02.2024, 08:56
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ