Newsletter

Ubezpieczenie na życie - zabezpiecz rodzinę na wypadek swojej śmierci

16.03.2023, 12:37aktualizacja: 16.03.2023, 13:55

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Pixabay
Pixabay
W życiu każdego dorosłego człowieka przychodzi czas, w którym powinien pomyśleć o ubezpieczeniu na życie. Dzięki temu zadbasz o bezpieczeństwo finansowe, gdy Ciebie nagle zabraknie. Dowiedz się, na czym polega ubezpieczenie na życie, co możesz dzięki niemu zyskać oraz czym się kierować, wybierając odpowiednią polisę.

Ubezpieczenie na życie - nie tylko pieniądze

Wybór ubezpieczenia na życie to bardzo ważna decyzja. To nie tylko gwarancja zabezpieczenia finansowego rodziny na wypadek Twojej śmierci, ale też poczucie komfortu psychicznego, że zadbałeś o tych, którzy są dla Ciebie najważniejsi. Nie będą spędzały Ci snu z powiek myśli, co się stanie, jeśli Cię zabraknie.

Polisa na życie w Nationale Nederlanden działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na całym świecie. Możesz nią objąć nawet do 10 osób - także dzieci. W każdej chwili możesz także rozszerzyć zakres swojego ubezpieczenia w zależności od aktualnych potrzeb, wybierając polisę:

•    na wypadek uszkodzenia ciała,

•    na wypadek cukrzycy,

•    na leczenie za granicą,

•    na wypadek pobytu w szpitalu lub operacji,

•    na wypadek nowotworu,

•    na wypadek poważnego zachorowania,

•    w razie wypadku bądź choroby dziecka.

Dzięki temu otrzymasz praktyczną pomoc i pieniądze na leczenie w razie choroby lub wypadku, a także pomoc finansową do 2 tys. zł miesięcznie, jeśli z powodu złego stanu zdrowia nie będziesz w stanie pracować przez minimum pół roku.

Ubezpieczenie na życie - dla kogo?

Ubezpieczenie na życie powinien posiadać każdy dorosły, świadomy człowiek, któremu zależy na bezpieczeństwie finansowym swoich bliskich w razie jego śmierci. Na rynku jest mnóstwo towarzystw ubezpieczeniowych, które oferują szeroką gamę polis na życie. Ważne, aby w tym gąszczu ofert wybrać tę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Nationale Nederlanden obejmuje ubezpieczeniem na życie osoby od 1. do 71. roku życia. Polisę można wykupić na minimum 5 lat i przedłużyć w razie potrzeby. To, ile pieniędzy dostaną Twoi bliscy, zależy wyłącznie od Ciebie. Może to być nawet ponad 1 mln zł - kwota wypłaty będzie zależała od wysokości opłaconej składki.

Na cenę składki wpływa kilka czynników, m.in.:

•    Twój wiek,

•    stan Twojego zdrowia,

•    suma ubezpieczenia,

•    okres ubezpieczenia,

•    ewentualne zniżki.

Cena każdej polisy ustalana jest indywidualnie. Jeśli wybierzesz pakiet ubezpieczeń, możesz otrzymać atrakcyjne rabaty.

Wybierając ubezpieczenie, nie kieruj się wyłącznie ceną. W tym wypadku tanie nie znaczy dobre. Porównaj oferty renomowanych firm ubezpieczeniowych. Wybierz tę, która ma duże doświadczenie na rynku i oferuje szeroki zakres ochrony przy stosunkowo niewielkiej liczbie wykluczeń.

W wyborze polisy pomoże Ci doradca ubezpieczeniowy. Pamiętaj, aby przed podpisaniem umowy dokładnie przeczytać ogólne warunki. To w nich znajdują się kluczowe informacje. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie https://www.nn.pl/dla-ciebie/zycie-i-zdrowie/ubezpieczenie-na-zycie.html.

Więcej na https://www.nn.pl/

Źródło informacji: Nationale Nederlanden

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 16.03.2023, 12:37
Źródło informacji Nationale Nederlanden
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.