Newsletter

Udoskonalone wrażenia płynące z oglądania telewizji i nowy styl życia: Hisense prezentuje telewizory ULED Mini LED, telewizory laserowe Laser TV i rozwiązania inteligentnego domu

09.01.2023, 16:23aktualizacja: 09.01.2023, 16:34

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Hisense
PR Newswire/Hisense

LAS VEGAS, 6 stycznia 2023 r. /PRNewswire/ -- Firma Hisense zaprezentowała nową ofertę produktową na 2023 rok, obejmującą, m.in. telewizory ULED, nowe telewizory Laser TV i rozwiązania inteligentnego domu podczas targów CES 2023. Każdego roku, jako światowy lider w dziedzinie urządzeń domowych, Hisense zapewnia konsumentom szeroki wybór opcji, które wzbogacają codzienne czynności poprzez zapewnienie najwyższej jakości produktów.

ULED - 110 ULED X zdobył tytuł CES Innovation Award Honoree (nagroda CES za innowacyjność)

Podczas tegorocznych targów CES, telewizor 110 ULED X został wyróżniony nagrodą CES za innowacyjność. Charakteryzujący się ekranem o przekątnej 100 cali i rozdzielczością 8K, 110 ULED X wyposażony jest w najwyższej jakości technologie wyświetlania, w tym w podświetlenie mini LED, szczytową jasność na poziomie 2500 nitów i niezrównaną jakość obrazu HDR. Dzięki aktywnej, inteligentnej kontroli podświetlenia i nowemu zastrzeżonemu chipsetowi 8K, widzowie mogą cieszyć się najlepszymi wrażeniami płynącymi z oglądania telewizji, niezależnie od zmian w otoczeniu. Oprócz najwyższej klasy technologii wyświetlania obrazów, ULED X również zapewnia dźwięk jakości kinowej dzięki prawemu i lewemu podwójnemu układowi systemu dźwiękowego i 3.1.2 kanałom dźwięku przestrzennego, w którym można się całkowicie zanurzyć. Oprócz technologii ULED X, podczas targów CES przedstawiono również serie produktów U8K, U7K i U6K.

Laser TV - przyjemniejsza jakość obrazu

Telewizor 8K Laser TV został wprowadzony po raz pierwszy na rynki zagraniczne podczas tegorocznych targów CES. Ten produkt o limitowanej edycji łączy w sobie najbardziej zaawansowane technologie telewizyjne, w tym technologię trójkolorowego źródła laserowego, Dolby Atmos, technologię DTS Virtual:X Audio, certyfikacje IMAX Enhanced, itp. Najnowsze telewizory laserowe Hisense ulepszają wrażenia płynące z oglądania telewizji dzięki nowemu ekranowi ALR o wysokim współczynniku odbicia zapewniającym doskonałą jasność i wyrazisty obraz, a także dzięki wbudowanemu tunerowi telewizyjnemu oraz najwyższej jakości dźwiękowi i funkcjom. Różnorodne modele, w tym L9H i L5H, są gotowe na spełnienie różnych potrzeb konsumentów.

Inteligentny dom - nowy styl życia

Firma Hisense również rozwija swoją strategię inteligentnego domu, wykorzystując mocne strony swoich technologii wyświetlania obrazów, urządzeń domowych i systemów operacyjnych. ConnectLife, jako wyraz zaangażowania marki Hisense w tę strategię, ułatwia realizację codziennych zadań w sposób bardziej zrównoważany i przyjemny. Ponadto platforma operacyjna inteligentnych telewizorów Hisense VIDAA, w połączeniu z ConnectLife, integruje urządzenia domowe w celu stworzenia połączonego ekosystemu, który sprawia, że zarządzanie urządzeniami domowymi i ich monitorowanie staje się łatwiejsze poprzez postawienie użytkownika w sercu domowych doświadczeń.

Opracowana przez Hisense technologia Future of Cooking, umożliwiająca łatwiejsze i inteligentniejsze gotowanie, zachwyciła odwiedzających stoisko Hisense. Na przykład piekarnik parowy Hisense Smart Combi wyposażony jest w liczne, dogodne funkcje, takie jak strefy gotowania, Scan to Cook (skanowanie kodu z opakowania), automatyczne uwalnianie pary, itp.

Podczas targów CES zostały zaprezentowane również komercyjne wyświetlacze Hisense. Dostarczając dynamiczne wrażenia, jakie daje rozdzielczość 4K, czołową w branży niezawodność i najnowszy system operacyjny Android, Hisense oferuje różnorodne rozwiązania w zakresie komercyjnych wyświetlaczy, które tworzą niepowtarzalne interaktywne doświadczenia dla użytkowników.

Targi CES są bodźcem do stosowania prezentowanych urządzeń. Dzięki obecności marki Hisense, konsumenci mieli okazję zapoznać się z praktycznymi zastosowaniami urządzeń i nowym kierunkiem zmian.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1978500/Hisense_110_ULED_X_CES_2023.jpg 

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1978501/Hisense_8K_Laser_TV.jpg 

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1978502/Hisense_ConnectLife_Experience_Area_CES_2023.jpg 

Źródło: Hisense

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.01.2023, 16:23
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ