Newsletter

United Shop Services na targach Photokina

08.09.2014, 19:40aktualizacja: 08.09.2014, 19:40

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Zyskaj pieniądze dzięki atrakcyjnym programom partnerskim.

Photokina 2014

RADEBEUL, Niemcy - (BUSINESS WIRE) - Programy partnerskie United Shop Services (USS) zapewniają sektorowi drukarskiemu, branżom kreatywnym i przedsiębiorcom swobodny dostęp do e-handlu. Uczestnicy programów mogą wiele zyskać bez ponoszenia ryzyka i kosztów. United Shop Services, marka unitedprint.com SE, po raz pierwszy zaprezentuje swoje atrakcyjne programy partnerskie na targach Photokina w Kolonii, które odbędą się w dniach 16-21 września 2014 r.

Na tych najważniejszych międzynarodowych targach obrazu osoby zainteresowane mogą odwiedzić stoisko D019 w hali 9.1 i uzyskać profesjonalne porady na temat poszczególnych programów: "Jak zostać dystrybutorem"', "Jak otworzyć drukarnię internetową", "Jak kupować i sprzedawać projekty i zdjęcia" oraz "Jak zarobić na udostępnianiu projektów i zdjęć".

Jak zostać dystrybutorem

Dystrybutorzy prowadzą sprzedaż we własnych punktach wydruków internetowych, korzystając z doświadczenia i możliwości produkcyjnych jednej z najlepiej prosperujących drukarni internetowych w Europie. Dzięki szerokiej, stale wzbogacanej gamie produktów i usług, niskim cenom, szybkiej dostawie, wysokiej jakości i spersonalizowanej, całodobowej i całotygodniowej obsłudze oraz bezpośredniemu dostępowi do rynku można uzyskać sprzedaż o wartości 100 mld euro bez konieczności inwestowania własnych środków - bezpłatnie, prosto i błyskawicznie!

Jak otworzyć drukarnię internetową

Drukarnie internetowe same decydują o kształcie swojej działalności. Mogą prowadzić sprzedaż za pośrednictwem własnych punktów wydruków internetowych, prezentować własne prace i decydować (w czasie rzeczywistym), które zlecenia internetowe wykonają we własnym zakresie, a które zlecą wykonawcom zewnętrznym. Drukarnie korzystają z najnowszych technologii drukarskich i edycyjnych, a także z szerokiego wyboru usług - bez stałych kosztów i opłat, minimalnego okresu, na jaki zawierana jest umowa, lub minimalnych obrotów. Bezpłatnie, prosto i błyskawicznie!

Jak kupować i sprzedawać projekty i zdjęcia

Kupuj lub sprzedawaj projekty i zdjęcia, współpracując z profesjonalnymi projektantami i fotografami dzięki dostępowi do otwartego rynku międzynarodowego. Nasz globalny punkt wymiany usług kreatywnych oferuje klientom możliwość organizowania przetargów na projekty i zdjęcia, a osoby z branży kreatywnej z całego świata mogą w nich uczestniczyć.

Jak zarobić na udostępnianiu projektów i zdjęć

Dziel się własnymi projektami i zdjęciami i zarabiaj. Twoje prace znajdą się w galeriach projektów i zdjęć wielu drukarni internetowych do dyspozycji ich klientów. Skorzystaj z dostępu do tego otwartego międzynarodowego rynku, ustal swoje ceny i zarabiaj na własnych projektach i zdjęciach - bezpłatnie, prosto i błyskawicznie!

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

KONTAKT:

unitedprint.com

Maria Lehmann

tel. 0049(0)351/27225388

e-mail: presse@unitedprint.com

Źródło: unitedprint.com SE

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 08.09.2014, 19:40
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.