Newsletter

Biznes i finanse

Uwalniając swój potencjał, Chengdu przedstawia możliwości osiedli parkowych w ramach przyciągających uwagę pokazów

25.09.2020, 11:13aktualizacja: 25.09.2020, 11:13

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

CHENGDU, Chiny, 25 września 2020 /PRNewswire/ -- Relacja National Business Daily:

Chengdu, miasto położone na południowym zachodzie Chin, planuje przedstawić szereg nowych inscenizacji i produktów skupiających się wokół przeznaczonych do zamieszkania osiedli parkowych w dniu 25 września, równocześnie prowadząc nieustanne działania na rzecz rozwoju sektorów nowej gospodarki.

To specjalne wydarzenie, którego gospodarzami są komisja ds. zarządzania osiedlami i komisja ds. Nowego Rozwoju Gospodarczego, zostało zorganizowane przez władze dzielnicy Chenghua w ramach projektu Double Thousand na rzecz Nowej Gospodarki Miasta Chengdu 2020.

Wydarzenie to składa się z ekspozycji na świeżym powietrzu i konferencji prasowej zorganizowanej wewnątrz. W strefie zewnętrznej odwiedzający mogą wypróbować różnorodne produkty, w tym urządzenia inteligentnego domu, przedmioty codziennego użytku i usługi publiczne, dostarczane przez takie podmioty jak China Telecom, Huawei czy Ximalaya.

Konferencja prasowa odbędzie się w strefie wewnętrznej w niekonwencjonalnej formie. Będzie to magnetyzujące i interaktywne reality show, przedstawiające dzień z życia rodziny na osiedlu parkowym. Produkty i możliwości płynące z budowy osiedli parkowych zostaną wplecione w pokaz podzielony na część poranną, południową i wieczorną.

„Scena jest miejscem w czasie i przestrzeni, które wywołuje emocjonalne reakcje - powiedział Le Lei, reżyser przedstawienia. - Odwiedzający mogą jeszcze głębiej doświadczyć korzyści płynących z produktów, obserwując je z perspektywy rodziny występującej w trzech przygotowanych przez nas scenach".

Podczas wydarzenia zaprezentowanych zostanie łącznie 100 nowych scen i 100 nowych produktów, a Huawei, New Hope Group i inne znane firmy otrzymają szansę promowania najnowszych technologii i aplikacji. Ponadto podczas wydarzenia przedstawiona zostanie lista 100 najlepszych spółek i przedsiębiorstw świadczących usługi na rzecz społeczności.

W celu zapewnienia lepszego dopasowania dostawców i nabywców, w ramach wydarzenia uruchomiona zostanie platforma ułatwiająca przeprowadzanie transakcji, których przedmiotem są innowacyjne produkty z sektora nowej gospodarki. Platforma posłuży do finalizowania transakcji online obejmujących produkty i sceny stanowiące część projektu Double Thousand, za pośrednictwem funkcji transakcji, obsługi i zarządzania.

Kluczowe cele wydarzenia to precyzyjne pozyskanie dostawców spełniających różnorodne potrzeby i optymalizacja lokowania środków. Poprzez pokazanie światu nowych możliwości, organizatorzy wydarzenia oczekują przyciągnięcia inwestorów i organizacji, w celu pełniejszego uczestnictwa w rozwoju miasta-parku na szczeblu społeczności.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1278759/Chengdu.jpg

Źródło: National Business Daily (NBD)

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 25.09.2020, 11:13
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ