Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Forum Rynku Spożywczego i Handlu gromadzi co roku ponad 1 000 przedstawicieli sektora spożywczego, hurtowego i handlu detalicznego.
Podczas dwudniowego cyklu dyskusji głos zabiorą właściciele i menedżerowie największych firm przetwórczych i dystrybucyjnych z kraju i zagranicy. Podczas debat poruszane będą kluczowe z punktu widzenia przedsiębiorców zagadnienia gospodarcze, rynkowe i biznesowe, które mają bezpośredni związek z długofalowymi strategiami przedsiębiorstw spożywczych i sieci handlowych.
Tematy tegorocznej edycji to m.in.: potencjał rozwoju krajowego rynku żywnościowego, wsparcie dla eksportu i skuteczna strategia promocji polskiej żywności w kraju i za granicą, udział Polski w globalnej produkcji żywności, sytuacja dostawców, kontrola i bezpieczeństwo żywności, zmiany pokoleniowe w polskich firmach rodzinnych, zmiany w zachowaniach zakupowych polskich klientów, perspektywy franczyzy na polskim rynku oraz biznes i technologie.
Wiedzą i doświadczeniem na VII Forum Rynku Spożywczego i Handlu podzielą się m.in.:
- Janusz Piechociński, wicepremier, minister gospodarki RP,
- Andrzej Gantner, dyrektor generalny Polskiej Federacji Producentów Żywności,
- Andrzej Goździkowski, prezes CEDROB,
- Renata Juszkiewicz, prezes POHiD;
- Dariusz Sapiński, prezes Spółdzielni Mleczarskiej Mlekovita,
- Czesław Siekierski - europoseł, przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Parlament Europejski,
- Ryszard Tomaszewski - prezes Tesco Polska,
- Lucjan Zwolak - zastępca prezesa Agencji Rynku Rolnego,
oraz przedstawiciele zarządów: Bakalland, A.Blikle, Agros Nova, Bank BGŻ, Drosed, Farmio, FH Rolnik, Frisco.pl, Graal, Green Factory Logistics, Grupa Handlowa PL Plus, Hortimex Plus, KPMG, Makarony Polskie, McCormick Polska, Mitsubishi Electric, Mlekovita, Organic Farma Zdrowia, OSM Łowicz, OSM Sierpc, Piotr i Paweł, Polmlek, Podravka Polska, Ruch, SPAR Polska, Spomlek, Suempol, Tesco Polska, Warwin, Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka, Zakłady Mięsne Silesia, Zakłady Mięsne Olewnik-Bis.
Akredytacje prasowe (do 13 października br.): https://www.ptwp.pl/media/vii-forum-rynku-spozywczego-i-handlu,115.html.
Więcej informacji: http://www.portalspozywczy.pl/konferencje/101840.html
Organizatorem konferencji jest Grupa PTWP SA, wydawca Rynku Spożywczego oraz portali rynekspozywczy.pl i dlahandlu.pl.
KONTAKT:
Marta Stach
Imago PR
tel. (32) 608 29 85
e-mail: m.stach@imagopr.pl
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 09.10.2014, 12:00 |
| Źródło informacji | Grupa PTWP |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Pellet nadal bezpiecznym i stabilnym paliwem: sezonowe wahania nie zmieniają jego roli na rynku
W ostatnich dniach media informowały o problemach z dostępnością pelletu drzewnego oraz o wzrostach jego cen. Nagłówki o „braku pelletu na składach” czy „agresywnym wykupywaniu zapasów” mogą budzić niepokój wśród użytkowników kotłów pelletowych. Jednak eksperci rynku zwracają uwagę, że obecna sytuacja nie oznacza trwałej trudności z dostępem do paliwa ani trwałego wzrostu kosztów - to raczej efekt naturalnej sezonowej aktywności rynku i wyjątkowych uwarunkowań pogodowych.- 05.02.2026, 13:24
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: IGU OZE i Polskiego Przemysłu
-
Prawo.pl: zbyt tanie polisy OC to tylko pozorna oszczędność dla konsumentów PAP
W styczniu Komisja Nadzoru Finansowego nałożyła 1,3 mln zł kary na jedno z towarzystw ubezpieczeniowych za sprzedaż polis OC poniżej progu rentowności w latach 2022-2024 oraz wszczęła analogiczne postępowania wobec dwóch innych podmiotów. Okazuje się bowiem, że zaniżane ceny destabilizują rynek oraz często wiążą się z niewypłacaniem poszkodowanym należnych im pieniędzy - czytamy w serwisie Prawo.pl.- 05.02.2026, 12:38
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ