Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Zapraszamy do akredytowania się na VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu (4 - 5 listopada 2015 roku, Warszawa, hotel Sheraton), w którym udział wezmą m.in.:
- Edward Bajko, prezes Spółdzielczej Mleczarni Spomlek,
- Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia,
- Maciej Herman, Sales Director Lotte Wedel,
- Roman Jagieliński, prezes Grupy Producentów Owoców Roja,
- Igor Jeliński, prezes ZPC Mieszko,
- Renata Juszkiewicz, prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji,
- Jan Kolański, prezes Colian,
- Bogusław Kowalski, prezes Graal,
- Piotr Kulikowski, prezes Indykpol,
- Wojciech Kruszewski, prezes Lewiatan Holding,
- Jacek Lewicki, prezes Drosed,
- Adam Manikowski, dyrektor zarządzający Tesco Polska,
- Marek Moczulski, prezes Bakalland,
- Michał Niemczycki, prezes Voda Naturalna,
- Jacek Niewęgłowski, dyrektor naczelny Smurfit Kappa Polska,
- Andrzej Olkowski, członek zarządu Browaru Kormoran,
- Halina Osińska, dyrektor generalny Pini Polonia,
- Krzysztof Pawiński, prezes Grupy Maspex Wadowice,
- Grażyna Prokopiuk, prezes Zakłady Mięsne Łmeat-Łuków,
- Patrick Renault, prezes Grupa Muszkieterów,
- Artur Rytel, prezes Green Factory,
- Dariusz Sapiński, prezes Spółdzielni Mleczarskiej Mlekovita,
- Olivier Touzalin, prezes McCormick Polska,
- Artur Węgłowski, wiceprezes, dyrektor zarządzający FARMIO.
Tematy dwudniowej debaty obejmą m.in.: rynek wewnętrzny - główne obszary i potencjały wzrostu sektora FMCG, inwestycje i finanse, strategie sprzedaży, Forum Współpracy na Rzecz Rozwoju Eksportu, strategie eksportowe, przemysł spożywczy, napojowy i alkoholowy w Polsce, biznes i technologie oraz logistyka, Health & Wellness, efektywny łańcuch dostaw, branże: mleczarska i owocowo-warzywna, przemysł mięsny, 20 lat nowoczesnego handlu w Polsce, smart shopping, smart retail, smart city, rynek dystrybucji oraz strategie w handlu detalicznym.
Podczas VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu odbędzie się także gala wręczenia prestiżowych nagród "Rynku Spożywczego" i certyfikatów "Dobry Produkt".
Akredytacje: https://www.ptwp.pl/media/viii-forum-rynku-spozywczego-i-handlu-2015,160.html do 2 listopada, do godz. 15.00.
Więcej informacji o konferencji: http://www.portalspozywczy.pl/frsih/.
KONTAKT:
Marta Stach
Imago PR
tel. 32 608 29 85
e-mail: m.stach@imagopr.pl
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 28.10.2015, 15:07 |
Źródło informacji | Grupa PTWP |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
W czasie sezonowego wypadania sierści u zwierzaków pozbądź się pluskiew, roztoczy i alergenów dzięki najnowszemu odkurzaczowi do materaców Jimmy BX7 Pro Max
Jimmy BX7 Pro Max zwalcza niewidoczne pluskwy, roztocza i alergeny przy pomocy technologii odkażania UV i nagrzewania.- 15.05.2025, 16:35
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
-
Problem odpowiedzialności członka zarządu a kwestia liczby wierzycieli
Trybunał Sprawiedliwości UE orzekł 30 kwietnia 2025 r., że członkowie zarządu spółek nie mogą uwolnić się od odpowiedzialności za zobowiązania podatkowe firmy, powołując się wyłącznie na fakt, że spółka miała tylko jednego wierzyciela. Mimo że polskie prawo upadłościowe wymaga minimum dwóch wierzycieli do wszczęcia postępowania upadłościowego, TSUE uznał, że sam ten argument jest niewystarczający.- 15.05.2025, 15:00
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Kancelaria Prawna Skarbiec
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ