Newsletter

W czwartek kolejne webinarium „Zwyczaje płatnicze Polaków”

15.06.2021, 13:54aktualizacja: 15.06.2021, 13:59

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Dr Leszek Mosiejko; Fot. PAP
Dr Leszek Mosiejko; Fot. PAP
Wolimy płacić kartą czy gotówką? Jak wyglądamy pod tym względem na tle Europy? W najbliższy czwartek, 10 czerwca o godz. 13.00 zapraszamy na webinarium o zwyczajach płatniczych Polaków.

Gościem Serwisu Samorządowego PAP będzie dr Leszek Mosiejko, ekonomista ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, który przybliży uczestnikom dane związane z obrotem bezgotówkowym. Powie m.in., czym instrumenty płatnicze różnią się od środków płatniczych oraz jakie są trendy w użyciu różnych instrumentów płatniczych na przestrzeni ostatnich kilku lat.

Od lat prym pod względem płatności bezgotówkowych wiodą kraje skandynawskie, a jakie preferencje mają Polacy? Podczas spotkania z ekspertem będzie można się także dowiedzieć, jak zwyczaje płatnicze Polaków wyglądają na tle innych państw europejskich.

Czwartkowe webinarium jest drugim z zaplanowanego cyklu. Pierwsze poświęcone było obrotowi gotówkowemu i bezgotówkowemu w czasach pandemii, kolejne planujemy poświęcić bezpieczeństwu gotówki.

Wydarzenie będzie transmitowane na https://samorzad.pap.pl. Do udziału zapraszamy szczególnie młodzież, licząc na to, że zdobyta podczas wykładów wiedza przyda się, gdy ogłosimy dla nich konkurs!

Ekspert będzie odpowiadać również na Państwa pytania, dlatego zachęcamy do rejestracji pod tym linkiem: https://zoom.us/webinar/register/WN_lhi0YHF6Sa6TC83FTNrjPQ

Pytania będzie można zadawać pisemnie w trakcie transmisji przy pomocy sesji Q&A. Można je również przesyłać już teraz na adres samorzad@pap.pl

Zainteresowani powinni zarezerwować sobie około pół godziny.

Webinarium odbywa się w ramach projektu „Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”, realizowanego przez Polską Agencję Prasową we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Po każdym wydarzeniu będziemy publikować zestaw materiałów edukacyjnych – m.in. zapis tekstowy, wideo, infografiki. Już wkrótce uruchomimy także quizy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe, a we wrześniu zaprosimy uczniów i ich nauczycieli do konkursu.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 15.06.2021, 13:54
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii