Newsletter

W Shenzhen rozpoczynają się targi ISLE 2024, na których prezentowane są najnowsze osiągnięcia w dziedzinie wyświetlaczy, systemów audiowizualnych, integracji systemów i technologii LED

01.03.2024, 09:05aktualizacja: 01.03.2024, 09:09

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ ISLE 2024
PR Newswire/ ISLE 2024

SHENZHEN, Chiny, 29 lutego 2024 r. /PRNewswire/ -- ISLE 2024, największa w Azji wystawa inteligentnych ekranów, audiowizualnych, integracji systemów i technologii LED, rozpoczyna się w dniu 29 lutego w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Shenzhen (Shenzhen World).

Shenzhen jest znanym na całym świecie centrum przemysłu wyświetlaczy, zaś centrum ISLE 2024 znajduje się w odległości 30 minut jazdy samochodem od większości głównych chińskich fabryk wyświetlaczy LED. Skupiając wszystkie elementy łańcucha przemysłowego w zakresie wyświetlaczy i zintegrowanych systemów, ISLE oferuje światowym nabywcom najnowsze produkty, możliwość łatwego wyszukiwania fabryk i nawiązywania kontaktów na kompleksowej platformie.

ISLE 2024 zgromadziło ponad 1000 wystawców korzystających z rozwiązań internetowych i tradycyjnych, prezentując wyświetlacze wspomagane sztuczną inteligencją, XR, 4K i 8K Micro-LED, wyświetlacze 3D typu naked-eye, przezroczyste Mini LED, aplikacje 5G AV-over-IP, zdalne konferencje i streaming, transmisje na żywo, interaktywne wyświetlacze, cyfrowe oznakowanie, tworzenie treści cyfrowych i zarządzanie nimi na powierzchni wystawienniczej wynoszącej 80 tys. metrów kwadratowych.

Podczas 3-dniowego wydarzenia swoje produkty i urządzenia zaprezentują znane marki, w tym Leyard, Unilumin, Absen, LianTronics, Ledman, AOTO, BOE, Skyworth, Cedar, Novastar i MAXHUB. Potentat w dziedzinie wynajmu Gloshine, wraz z dziesiątkami spółek zajmujących się organizacją pokazów scenicznych, zaprezentuje niezwykłe osiągnięcia wizualne, uzyskane dzięki cyfrowej kreatywności i wciągającym doświadczeniom. Podczas targów ISLE 2024 zadebiutują również setki zaawansowanych i innowacyjnych produktów.

Wraz z wiodącymi stowarzyszeniami, takimi jak Chińskie Stowarzyszenie Producentów Optyki i Optoelektroniki, organizator zorganizował dziesiątki forów i warsztatów w dziedzinie wirtualnej kinematografii, transmisji XR, wyświetlania IOT, inteligentnego miasta, fuzji danych, aplikacji do wyświetlania dużych zbiorów danych.

Międzynarodowe Targi ISLE 2024 to nie tylko platforma handlowa obejmująca najlepszych wystawców i inspirujące fora przemysłowe, ale także globalna scena dla branży, na której można poznać perspektywy na przyszłość i zaplanować rozwój.

Według zapowiedzi organizatorów targi ISLE 2025 odbędą się w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Shenzhen (Shenzhen World) w dniach 7-9 marca 2025 roku.

Na stronie www.isle.org.cn dostępne są aktualizacje i transmisje, jak również powtórki z wydarzeń odbywających się podczas targów ISLE 2024. Internetowy salon wystawowy ISLE, znajdujący się pod adresem: https://www.isle.org.cn/exhibits?lang=en, oferuje przedmioty dostępne online, które można przeszukiwać według kategorii, marki i roku produkcji.

Wszelkie nowości są dostępne na korporacyjnych portalach społecznościowych ISLE:

Facebook ISLE: https://www.facebook.com/isleshenzhen/ 

LinkedIn ISLE: https://www.linkedin.com/in/international-smart-display-and-integrated-system-exhibition-shenzhen-3a6a6a10a/ 

Twitter ISLE: https://twitter.com/ISLEOfficialAcc 

YouTube ISLE: https://www.youtube.com/channel/UCJwWwrthNIvxhzILRphFGAA 

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/2351292/1.jpg 

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/2351294/2.jpg 

Źródło: ISLE 2024

KONTAKT:

Email: Liuxiang

e-mail: 1014734924@qq.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.03.2024, 09:05
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ