Newsletter

Biznes i finanse

Walgreens wprowadza myWalgreens, nowy największy w kraju program lojalnościowy w branży produktów zdrowotnych i wellness, w celu zaoferowana klientom dużo szerszego zakresu korzyści

20.11.2020, 09:18aktualizacja: 20.11.2020, 10:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Walgreens
Business Wire/Walgreens
Jedną z nowych korzyści jest najszybszy odbiór dla klientów detalicznych realizowany tego samego dnia, nawet w 30 minut.

DEERFIELD, Ill.--(BUSINESS WIRE)-- Spółka Walgreens ogłosiła dzisiaj uruchomienie myWalgreens, całkowicie nowej wersji programu lojalnościowego, w celu zaoferowania klientom wielu nowych korzyści, w tym najszybszego dostępnego na rynku odbioru dla klientów detalicznych realizowanego tego samego dnia*. Klienci zyskali możliwość zamawiania wyrobów medycznych i pielęgnacyjnych przez Internet i za pośrednictwem całkowicie nowej wersji aplikacji mobilnej, a następnie odbierania ich w sklepie, przed swoim domem lub w punkcie drive-thru już po 30 minutach.**

Niniejsza informacja prasowa zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja informacji znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20201119005676/en/

Walgreens prowadzi największy w kraju program lojalnościowy w branży produktów zdrowotnych i wellness, w którym uczestniczy ponad 100 milionów członków. Teraz członkowie programu mogą jeszcze łatwiej zachować dobre samopoczucie i zdrowie i bezproblemowo robić zakupy w ponad 9000 sklepach, na stronie Walgreens.com i za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Nowe korzyści uzupełniają szeroką gamę tych, które już oferuje firma Walgreens. Obejmują one usługę dostawy do domu realizowaną za pośrednictwem DoorDash i Postmates oraz Prescription Savings Club, z rabatami do 80 procent naliczanymi od ceny detalicznej.

Członkowie myWalgreens mogą zapisać się do nowego programu szybko, bezproblemowo, nie ponosząc żadnych kosztów i otrzymując:

• jeden procent wartości całych zakupów w punktach Walgreens Cash,

• pięć procent wartości zakupionych produktów marki Walgreens w punktach Walgreens Cash,

• niepowtarzalne okazje „Tylko dla Ciebie”.

Ponadto, aplikacja mobilna oferuje obecnie szeroką gamę usług zdrowotnych i wellness dla klientów i pacjentów, w tym całodobowy czat z farmaceutą, dostęp do usługi rejestracji na wizyty lekarskie i szczepienia, spersonalizowane porady w zakresie ochrony zdrowia i pielęgnacji urody, alarmy grypowe w czasie rzeczywistym i wiele więcej. Istniejąca wersja aplikacji, pobrana ponad 65 milionów razy, zyskała już ogromną popularność.

„Jako jedna z najpopularniejszych sieci aptek w Ameryce, Walgreens zapewnia swoim klientom i pacjentom niezrównane wrażenia, pomagając im w zadbaniu o zdrowie i dobre samopoczucie podczas najcięższego kryzysu zdrowotnego naszych czasów - powiedział John Standley, prezes Walgreens. - Nasz zespół 25000 farmaceutów nieustannie pozostaje w sercu naszej działalności. Nasi farmaceuci i pracownicy odpowiedzialni za obsługę pacjentów nie tylko realizują recepty, lecz udzielają też porad, którym można zaufać, oraz zapewniają spersonalizowane wsparcie i szeroką gamę usług”.

Debiut myWalgreens wyznacza zamknięcie kolejnego istotnego etapu w transformacji cyfrowej firmy. Walgreens dostarcza swoim klientom coraz większą liczbę usług i spersonalizowanych doświadczeń, współpracując z najlepszymi partnerami w zakresie technologii i analizy zachowań klienta, w tym Microsoft, Adobe i Epsilon.

Za pośrednictwem Internetu lub aplikacji członkowie myWalgreens mogą:

Zaoszczędzić czas i zwiększyć wygodę zakupów

• Korzystają z pełnego asortymentu ponad 27 000 produktów, w tym podstawowych wyrobów medycznych dostępnych bez recepty i produktów pielęgnacyjnych, jak również z usługi wydruku zdjęć.

• Mogą dodać metodę płatności do cyfrowego portfela, umożliwiającego najszybsze płatności zbliżeniowe.

• Natychmiast realizują punkty Walgreens Cash podczas płatności za zakupy.

• Mogą wybrać opcję cyfrowych paragonów, umożliwiającą szybką realizację zbliżeniowych płatności i śledzenie danych o zakupach.

Zachować zdrowie

• Zdobywają bonusowe punkty Walgreens Cash za osiąganie celów zdrowotnych.

• Otrzymują codziennie spersonalizowane rekomendacje dotyczące zdrowia i dobrego samopoczucia, jak również lokalne prognozy dotyczące stanu środowiska i czynników wpływających na zdrowie.

Pomagać lokalnym społecznościom

• Przekazują swoje punkty Walgreens Cash na cele charytatywne (organizacje objęte wsparciem będą się zmieniały, począwszy od Full Plate Project programu realizowanego w ramach Dnia Czerwonego Nosa (Red Nose Day) fundacji Comic Relief U.S., którego celem jest eliminacja ubóstwa wśród dzieci).

Już od dzisiaj obecni członkowie programu Walgreens Balance Rewards mogą przenieść członkostwo do myWalgreens na stronie internetowej mywalgreens.com. Obecni członkowie programu Balance Rewards mają czas do 31 stycznia 2021 r. na przejście do programu myWalgreens, żeby zachować zgromadzone punkty. W okresie kolejnych kilku miesięcy, w ramach programu myWalgreens oferowane będą nowe korzyści dla klientów i pacjentów.

Materiały dla prasy, w tym logo, zdjęcia i zrzuty ekranu aplikacji dostępne są tutaj.

Walgreens

Walgreens (www.walgreens.com) jest oddziałem Retail Pharmacy USA, należącym do Walgreens Boots Alliance, Inc. (Nasdaq: WBA), globalnego lidera hurtowej i detalicznej sprzedaży wyrobów farmaceutycznych. Jako najpopularniejsza sieć aptek i drogerii w Ameryce, Walgreens wyznaczyła sobie za cel stać na straży zdrowia i dobrego samopoczucia każdej społeczności w Ameryce. Prowadząc działalność w ponad 9000 punktach sprzedaży detalicznej w Ameryce, Puerto Rico i na Wyspach Dziewiczych, Walgreens z dumą służy blisko 8 milionom klientów każdego dnia. Farmaceuci Walgreens odgrywają bardzo ważną rolę w systemie opieki zdrowotnej w USA, świadcząc szeroką gamę usług farmaceutycznych i zdrowotnych. W celu możliwie najlepszego sprostania potrzebom naszych klientów i pacjentów, Walgreens oferuje wiele kanałów sprzedaży, platformy łączące w sobie usługi cyfrowe i tradycyjne, wspierane najnowszą technologią, pozwalającą na dostarczenie wysokiej jakości produktów i usług społecznościom lokalnym w całym kraju.

* W porównaniu z innymi sieciami sklepów spożywczych i aptek prowadzącymi wielokanałową sprzedaż detaliczną na terenie całego kraju i oferującymi bezpłatny odbiór zamówienia w sklepie.

** W przypadku sklepów Walgreens, które nie są otwarte całodobowo, zamówienia należy składać co najmniej na godzinę przed zamknięciem sklepu żeby skorzystać z tego trybu. W innym wypadku zamówienia będą gotowe do odbioru następnego dnia. Klienci otrzymają email informujący o możliwości odbioru zamówienia, z instrukcją odbioru zgodną z wytycznymi dotyczącymi zachowania bezpiecznego dystansu. Nie gwarantujemy przygotowania zamówienia w terminie 30 minut, przy czym termin ten może ulec zmianie w zależności od dostępności danych produktów w momencie składania zamówienia. Zamówienia na produkty objęte ograniczeniami wiekowymi mogą być wyłącznie odbierane w sklepie. Zamówienia polegające na realizacji recepty nie są objęte tą usługą, lecz mogą być składane za pośrednictwem Walgreens Express®. Adresy i godziny otwarcia sklepów Walgreens w twojej okolicy dostępne są na stronie Walgreens.com/FindAStore.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201119005676/en/

Źródło: Walgreens

KONTAKT:

Kontakt z przedstawicielem działu PR Walgreens

Emily Hartwig-Mekstan

e-mail: emily.hartwig@walgreens.com

-

Kontakt z przedstawicielem działu PR Walgreens Boots Alliance:

Morry Smulevitz

e-mail: morry.smulevitz@walgreens.com

-

Relacje z inwestorami:

tel. +1-847-315-2922

http://news.walgreens.com

@WalgreensNews

facebook.com/Walgreens

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.11.2020, 09:18
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ