Newsletter

Biznes i finanse

Wanda Hotels & Resorts, wiodący chiński konglomerat hotelarski, otwiera swój pierwszy międzynarodowy hotel - Wanda Vista Istanbul w Turcji

05.10.2021, 07:39aktualizacja: 05.10.2021, 07:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Wanda Vista
Wanda Vista

PEKIN, 5 października 2021 r. /PRNewswire/ -- Wanda Hotels & Resorts z dniem 1 października otwiera swój pierwszy międzynarodowy hotel - Wanda Vista Istanbul w Turcji. Wydarzenie to jest kamieniem milowym, jeśli chodzi o zagraniczne działania grupy.

Znajdujący się w pobliżu lotniska w Stambule obiekt Wanda Vista Istanbul, oferujący 127 luksusowych pokoi gościnnych i 320 w pełni wyposażonych apartamentów usługowych, został zaprojektowany wspólnie przez Philippe’a Starcka i Wanda Hotel Design Institute. Jest to pierwszy międzynarodowy hotel promujący koncepcję „Pure Oriental Delight” („czysta orientalna przyjemność”) na arenie międzynarodowej.

Miejski kurort w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy biznesowej

Zlokalizowany w Bagcilar, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Stambułu leżącej w europejskiej części miasta, hotel Wanda Vista Istanbul znajduje się w obrębie węzła komunikacyjnego w pobliżu autostrady, zaledwie 35 km od lotniska w Stambule. Dogodna lokalizacja pozwala gościom łatwo docierać do popularnych atrakcji turystycznych, w tym do Cieśniny Bosfor, świątyni Hagia Sophia i Błękitnego Meczetu.

Wanda Vista Istanbul to wyjątkowa przestrzeń życiowa w rozwijającej się dzielnicy biznesowej z bogatym zapleczem gastronomicznym i rekreacyjnym. Jasne i stylowe lobby hotelowe zostało kunsztownie ozdobione kolorowym samochodem retro i gustownie zaaranżowanymi obrazami. Cztery restauracje i bary będą serwować gościom wyjątkowe przysmaki pochodzące, między innymi, z kuchni tureckiej i chińskiej.

Wiodące podmioty z dwóch krajów jako realizatorzy przełomowego projektu

Projekt Wanda Vista Istanbul i Wanda Vista Residence, oficjalnie uruchomiony w 2017 r., został opracowany wspólnie przez Mar Yapi Turizm A. S., wiodącego dewelopera nieruchomości z Turcji, oraz Wanda Hotels & Resorts, wiodącą firmę zarządzającą aktywami z Chin.

„Most Euroazjatycki” uosobieniem orientalnej elegancji

Obiekt Wanda Vista Istanbul został zaprojektowany przez cieszące się międzynarodową renomą studio projektowe Philippe Starck, zaś Wanda Hotels & Resorts zajęła się aranżacją wnętrz i zarządzaniem operacyjnym.

Hotel posiada unikalną konstrukcję wieży z trójkątnymi kolumnami, która maksymalizuje dostęp światła dziennego, tworząc wrażenie harmonii i jedności kultury z naturą. Wanda Hotel Design Institute połączył tradycyjną chińską filozofię „życia w zgodzie z zasadami natury” i przeniósł prostotę zewnętrznych linii budynku do jego wnętrza. Kunsztowne metalowe ekrany pomysłowo dzielą przestrzeń, która jednocześnie koreluje ze sobą jako całość. To sprawia, że wystrój wnętrza wpisuje się w otoczenie, tworząc przytulną, komfortową atmosferę, którą cechuje siła harmonii, otwartości i integracji.

320 luksusowych apartamentów posiada dobrze wyposażone kuchnie i eleganckie meble, a na terenie całego obiektu dostępny jest szybki internet. Imponująca sala bankietowa ma powierzchnię 450 metrów kwadratowych i posiada salę do obrzędów religijnych. Ponadto w hotelu znajdują się trzy sale funkcyjne o różnych cechach, aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom gości bankietowych.

Pomieszczenia Spa i fitness dostępne w Wanda Vista Istanbul zajmują łączną powierzchnię 2600 metrów kwadratowych i obejmują: w pełni wyposażone centrum fitness, salę do jogi, centrum spa, basen na wolnym powietrzu i kryty basen z podgrzewaną wodą. W centrum spa znajduje się łaźnia turecka, w której goście mogą odbyć autentyczną kąpiel w lokalnym stylu. Centrum dla dzieci jest również popularnym wyborem wśród osób podróżujących z rodziną.

Aby uzyskać więcej informacji lub dokonać rezerwacji, należy wejść na stronę: http://www.wandahotels.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1640246/POOL_1.jpg  

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1640247/LIVINGROOM_1_2.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1640248/BEDROOM_1_3.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1640249/LOBBY_2.jpg

Źródło: Wanda Hotels & Resorts

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.10.2021, 07:39
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ