Newsletter

Webcast o roli instytucji finansowych w budowaniu zaufania społecznego

02.12.2022, 13:09aktualizacja: 02.12.2022, 14:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - grafika
PAP - grafika
We wtorek, 6 grudnia zapraszamy na pierwszy webcast z cyklu trzech eksperckich rozmów PAP na temat walki z praniem pieniędzy. O tym, jaką rolę w budowaniu zaufania społecznego do instytucji finansowych mają do odegrania te organizacje porozmawiamy z Ivanem Perkovićem, szefem zespołu KYC Operations, Customer Due Diligence w ING Hubs Poland.

Podstawową wartością w finansach jest zaufanie, które musi mieć solidne podstawy. Instytucje finansowe podejmują wiele działań, by klienci czuli się bezpiecznie i wiedzieli, że ich pieniądze są właściwie chronione. Jak zatem wygląda budowanie relacji na linii klient - banki i jak się to zmienia w dobie digitalizacji i rozwoju technologii?

Naszego gościa zapytamy, w jaki sposób weryfikacja informacji, dokumentów, analiza danych pomaga w procesie identyfikacji podejrzanych działań. Omówimy temat korupcji, który postrzegany jest jako „choroba społeczna” oraz miejsce Polski w Indeksie Percepcji Korupcji publikowanym przez Transparency International.

Zachęcamy do oglądania i udziału w rozmowie: https://bit.ly/3ugHLLi.

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, będą mogły zadawać pytania naszemu ekspertowi (sesja Q&A).

Transmisja live: https://pap-mediaroom.pl, https://biznes.pap.pl, https://debata.infostrefa.tv

Partnerem merytorycznym cyklu eksperckich rozmów PAP jest ING Hubs Poland.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 02.12.2022, 13:09
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii