Newsletter

Webcast o standardach ESG, które mogą wspierać walkę z korupcją

06.12.2022, 15:01aktualizacja: 06.12.2022, 15:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Jak wdrażanie standardów ESG może wspierać walkę z korupcją?
PAP - Jak wdrażanie standardów ESG może wspierać walkę z korupcją?
W czwartek, 8 grudnia o godz.13.00, zapraszamy na ostatni webcast z cyklu Eksperckich rozmów PAP na temat przeciwdziałania praniu pieniędzy. O znaczeniu standardów ESG w zwalczaniu korupcji porozmawiamy z Marcinem Zdrojowym, głównym ekspertem ds. przeciwdziałania praniu pieniędzy w ING Hubs Poland.

ESG dotyczy działań podejmowanych na rzecz ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego. Coraz więcej organizacji na całym świecie wdraża zasady, które mają pozwolić im rozwijać się w sposób bardziej zrównoważony i odpowiedzialny, dbając o otoczenie, w którym funkcjonują. Włączanie ESG do strategii przedsiębiorstwa i przygotowywanie raportów niefinansowych wynika również z wymogów zgodności z regulacjami.

Eksperta z ING Hubs Poland zapytamy, jak wygląda wdrażanie ESG w instytucjach finansowych i w jaki sposób wiąże się to z zapobieganiem praniu pieniędzy. Porozmawiamy o tym, czym jest korupcja, co odróżnia ją od działań określanych jako przestępczość finansowa oraz co mogą robić instytucje finansowe, aby ograniczać nielegalne procedery?

Zapraszamy do udziału online w rozmowie i zadawania pytań (sesja Q&A): https://bit.ly/3P9mr3Z 

Spotkanie można oglądać w serwisach: https://pap-mediaroom.pl, https://biznes.pap.pl, https://debata.infostrefa.tv.

Partnerem merytorycznym cyklu Eksperckich rozmów PAP jest ING Hubs Poland.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 06.12.2022, 15:01
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.