Newsletter

Biznes i finanse

Wienerschnitzel, największa na świecie sieć restauracji serwujących hot-dogi, poszukuje międzynarodowych partnerów, z którymi chce wejść na rynki całego świata

19.04.2021, 16:06aktualizacja: 19.04.2021, 16:09

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Wienerschnitzel
PR Newswire/Wienerschnitzel
Po rekordowym roku kultowa marka stawia na ekspansję poza granice Stanów Zjednoczonych.

IRVINE, Kalifornia, 19 kwietnia 2021 r. /PRNewswire/ -- Firma Wienerschnitzel, założona w 1961 r. przez Johna Galardiego w południowej Kalifornii, stała się największą na świecie siecią lokali oferujących hot-dogi, dysponującą ponad 300 lokalizacjami i serwującą ponad 120 milionów hot-dogów rocznie. Popularna marka o zabawnej, zapadającej w pamięć nazwie i wyśmienitych, pełnych smaku pozycjach w menu wciąż się rozwija w zachodnich Stanach Zjednoczonych. Obecnie ta rodzinna sieć restauracji jest gotowa rozszerzyć swój sprawdzony model biznesowy na skalę międzynarodową i wprowadzić hot-dogi na światowy rynek.

„W świecie pełnym hamburgerów, pizzy i kurczaków hot-dog to niepowtarzalny i smaczny wybór – mówi Werner Glass, kierownik ds. międzynarodowego rozwoju franczyzy Wienerschnitzel. - Hot-dogi są daniem powszechnie lubianym, a prowadzenie placówki franczyzowej Wienerschnitzel oferuje znacznie wyróżniający się biznes na i tak już zatłoczonym rynku”.

Od prawie 60 lat Wienerschnitzel jest przykładem sukcesu i szansą na dochodowy interes. Dzięki sprawdzonym praktykom operacyjnym i zaangażowanemu zespołowi kierowniczemu franczyzobiorcy odnotowali rekordowo wysoką sprzedaż pomimo trudności związanych z obecną pandemią. Możliwość elastycznego urządzania sklepów, zaawansowane szkolenia, a także silne przywództwo i popyt ze strony konsumentów sprawiają, że jest to atrakcyjna oferta dla inwestorów i operatorów QSR.

Wienerschnitzel oferuje jedną z najbardziej charakterystycznych i najsmaczniejszych potraw na tym rynku. Restauracja słynie ze znanych na całym świecie Chili Dogs, Corn Dogs, Chili Cheese Fries, napojów i kremowych deserów lodowych Tastee Freez, dzięki czemu wciąż podbija serca i zaskarbia sobie sympatię klientów.

Aby dowiedzieć się więcej o międzynarodowych możliwościach franczyzowych Wienerschnitzel, należy skontaktować się z Wernerem Glassem pod numerem telefonu (949) 390-3089 lub adresem e-mail wglass@galardigroup.com.

Wienerschnitzel

Wienerschnitzel, przedsiębiorstwo założone przez Johna Galardiego w 1961 roku, dysponujące wtedy jednym stoiskiem z hot-dogami w Wilmington w Kalifornii, jest jednym z największych pionierów branży restauracji szybkiej obsługi. Obecnie największa na świecie sieć hot-dogów serwuje ponad 120 milionów dań rocznie, a kierując się misją „Serwując jedzenie, służymy innym”, oddaje również określony procent zysków swoim partnerom charytatywnym. Wienerschnitzel, z siedzibą w Irvine w Kalifornii, prowadzi lub jest franczyzodawcą 325 restauracji w 11 stanach. Firma jest obecnie częścią Galardi Group, która jest również spółką macierzystą Hamburger Stand i Tastee-Freez LLC. Zapraszamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera, Instagrama lub kanału YouTube, aby dowiedzieć się więcej o marce.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1081907/Wienerschnitzel_Logo.jpg

Źródło: Wienerschnitzel

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 19.04.2021, 16:06
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ