Newsletter

Współpraca Hisense z Xbox umożliwia wprowadzenie najnowocześniejszych monitorów laserowych do branży gier

08.03.2024, 12:55aktualizacja: 08.03.2024, 12:58

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Hisense
PR Newswire/ Hisense

QINGDAO, Chiny, 8 marca 2024 r. /PRNewswire/ -- Koncern Hisense, międzynarodowa korporacja specjalizująca się w elektronice użytkowej i sprzęcie AGD, oficjalnie poinformowała o nawiązaniu współpracy z marką Xbox. Partnerstwo to ma na celu podniesienie jakości gier i rozrywki w domu dzięki najnowocześniejszej technologii monitorów wykorzystujących technologię laserową.

Jak przystało na pioniera w sektorze technologii ekranowych, Hisense przybliża użytkownikom przyszłość tej branży. Nawiązanie współpracy pomiędzy czołowym producentem monitorów laserowych i właścicielem konsoli Xbox oznacza dla społeczności graczy zupełnie nowy poziom wrażeń. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu ponad 100-calowego ekranu, z którego konsumenci mogą korzystać w domu, zyskując realistyczne odwzorowanie kolorów i wciągające środowisko gry.

„Celem Hisense jest zaoferowanie nie tylko najwyższej jakości produktów, ale także kompleksowych rozwiązań zaprojektowanych specjalnie z myślą o grach i domowej rozrywce - oświadczył Jerry Liu, wiceprezes Hisense International. - Dzięki współpracy z programem >>Zaprojektowano dla Xbox<<, pragniemy jeszcze bardziej podnieść poziom wrażeń płynących z gier i umożliwić użytkownikom gier na całym świecie czerpanie przyjemności z ponad 100-calowego wyświetlacza”.

Odbiorcy będą mogli bezproblemowo podłączyć swoją konsolę Xbox do monitorów z technologią Hisense Laser i cieszyć się wyjątkowo realistycznymi efektami, które na nowo zdefiniują charakter sesji gamingowych, zapewniając wyjątkową klarowność i precyzję w każdym momencie rozgrywki.

Technologia trybu gry Hisense zastosowana w monitorach laserowych zapewnia płynne i intensywne w odbiorze wrażenia w grach dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania i automatycznemu trybowi niskiego opóźnienia. Producent zamierza nieustannie oferować swoim klientom doskonałe możliwości wizualne i przyjazne dla środowiska wyświetlacze, mając na celu transformację domowej rozrywki i kreowanie niezapomnianych wrażeń.

Hisense

Hisense to czołowa globalna marka sprzętu AGD i elektroniki użytkowej. Działalność Hisense obejmuje produkty multimedialne (z naciskiem na Smart TV), sprzęt AGD oraz inteligentne informacje IT. W ostatnim czasie firma Hisense notuje dynamiczny rozwój i obecnie działa w ponad 160 krajach.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2357853/photo1.jpg 

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2357139/photo2.jpg 

Źródło: Hisense

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 08.03.2024, 12:55
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ