Newsletter

Wybitna jakość dźwięku: Toshiba TV i dorobek jej kampanii #MakingSoundVisible

20.11.2023, 15:48aktualizacja: 20.11.2023, 16:02

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Toshiba TV
PR Newswire/Toshiba TV

HONGKONG, 20 listopada 2023 r. /PRNewswire/ -- Model Z870 stanowi ważny wkład w dorobek Toshiba TV, dowodząc, że firma cały czas stawia na wytrzymałe modele telewizorów charakteryzujące się wysoką dynamiką dźwięku i obrazu.

Zakończona ostatnio kampania prowadzona pod hasłem #MakingSoundVisible („Zobacz Dźwięk”) ukazała Z870 jako coś więcej niż tylko główny składnik kina domowego. Udział w akcji wzięli szanowani producenci muzyczni i potwierdzili, że telewizor Z870 to nie tylko ekran, ale i profesjonalnie brzmiące głośniki. Śledząc kampanię w mediach społecznościowych, można było przekonać się o wyjątkowej głębi brzmienia i klarowności obrazu, jakimi odznacza się na najnowszy model.

Toshiba TV Z870 dysponuje zestawem atrakcyjnych i nowoczesnych funkcji, które powinny zapewnić mu sukces sprzedażowy. Szczególnie warto zwrócić uwagę na technologię mini-LED, dzięki której żywe obrazy w imponujący sposób splatają się z głębokim dźwiękiem, oddając pełnię muzycznego krajobrazu tworzonego przez producentów muzycznych.

Z870 ma wbudowane głośniki w technologii Dolby Atmos, które zapewniają wybitną jakość dźwięku 3D. Oddają one moc i ładunek emocjonalny każdego dźwięku w pełnej zgodzie z zamysłem producenta. Całości dopełnia głośnik niskotonowy REGZA Bass Woofer Pro, którego głęboki bas sprawia, że możemy poczuć się jak na koncercie, chłonąc energię tętniącego rytmu razem z tłumem.

Za spektakularną jakość brzmienia w Z870 odpowiada REGZA Engine ZRi - bazujący na sztucznej inteligencji system optymalizujący każdy detal, dzięki czemu możemy w pełni zanurzyć się w dźwięku.

Podobnie do swoich popularnych poprzedników Z870 wyposażono w technologię Quantum Dot Color, która z precyzją oddaje miliard odcieni kolorów, nadając realizmu każdej klatce obrazu. Z kolei rozwiązanie Full Array Local Dimming PRO zapewnia doskonały kontrast, a certyfikat IMAX Enhanced pozwala osiągnąć nowy poziom wrażeń wizualnych, gwarantując doskonałą jakość obrazu sprawiającą, że możemy poczuć się jak w kinie.

Zgodnie z przesłaniem kampanii #MakingSoundVisible nowy model Z870 stworzony przez Toshiba TV stanowi fuzję dźwięku i obrazu, która dostarcza pełnię wrażeń zmysłowych, pozwalając zanurzyć się w muzyce i czerpać jeszcze więcej radości z kina domowego.

Toshiba TV

Toshiba TV wyróżnia się 70-letnią historią w produkcji telewizorów. Dzięki silnemu dziedzictwu intelektualnemu w zakresie wynalazków i innowacyjnych pomysłów firma wyprodukowała całą gamę telewizorów z funkcjami dotychczas niedostępnymi na świecie. Toshiba TV dostarcza niezapomnianych wrażeń i nowych możliwości oglądania telewizji wielu użytkownikom na całym świecie, zapewniając przy tym doskonałą jakość obrazu.

Więcej informacji można uzyskać, obserwując Toshiba TV Facebooku, Instagramie, Twitterze i YouTubie.

Zdjęcie https://mma.prnewswire.com/media/2279906/image_5022994_15113111.jpg 

Źródło: Toshiba TV

KONTAKT:

Elina Cao

e-mail: elina.cao@smplcty.marketing 

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.11.2023, 15:48
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii