Newsletter

XCMG dostarcza ponad 100 sztuk żurawi dostosowanych do regionu geograficznego dla międzynarodowych klientów

16.06.2021, 16:43aktualizacja: 16.06.2021, 16:48

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PR Newswire/XCMG
Fot. PR Newswire/XCMG

XUZHOU, Chiny, 16 czerwca 2021 r. /PRNewswire/ -- Spółka XCMG (SHE:000425) 7 czerwca dostarczyła ponad 100 sztuk żurawi budowlanych o tonażu od 50 do 260 ton na rynki zagraniczne do pracy przy różnych inwestycjach infrastrukturalnych.

XCMG dostosował i zoptymalizował żurawie do klimatu danego regionu i scenariuszy eksploatacyjnych, jak również do konkretnych potrzeb klienta.

Na Bliskim Wschodzie tropikalny pustynny klimat wymaga od żurawi odporności na wysokie temperatury i pył, a maszyny XCMG dzięki swoim możliwościom dostosowawczym i niezawodności posiadają największy udział w rynku. Przykładowo, temperatura na miejscu może latem sięgać nawet 50 stopni Celsjusza, dlatego XCMG zoptymalizowało system hydrauliczny do standardu 60 stopni, aby znacząco poprawić wydajność pracy.

Z kolei mroźny klimat Azji Środkowej wymaga funkcji wstępnego nagrzania silnika, aby zapewnić normalny rozruch, a projekty podwozia muszą uwzględniać wysoką przyczepność i siłę napędową, aby dostosować się do wszelkich warunków na drodze.

Dla australijskich klientów XCMG przeprojektował siłowniki i przeprogramował wyposażenie, dodając funkcję skalowania obciążeń w celu spełnienia wymogów podnoszenia w wymagających środowiskach.

Jak informuje ekspert XCMG, pomimo faktu, że na zagranicznych rynkach zbytu maszyn budowlanych wymagania są o wiele bardziej restrykcyjne, XCMG wytrwale realizuje swoją strategię globalnego rozwoju. Spółka wypełnia właśnie plan przemiany z lidera w zakresie skali produkcji w lidera technologicznego, co świadczy o jej ogromnym potencjale rozwojowym.

XCMG nieprzerwanie wprowadza innowacje w dziedzinie technologii maszyn budowlanych, aby zaoferować lepsze produkty swoim klientom. W maju XCMG uzupełnił swoją ofertę o osiem nowych żurawi, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić wymagania rynku. Opracowane w oparciu o czołową platformę generacji G1, nowe modele stały się hitem branży budowlanej ze względu na wysoką wydajność, precyzję, niezawodność, efektywność energetyczną i opłacalność.

Od wielu lat spółka XCMG uczestniczy w wielu dużych inwestycjach budowlanych za granicą, wspierając budowę różnorodnej infrastruktury, w tym m.in. „największej rafinerii” świata - Dangote, mostu kolejowego Padma w Bangladeszu, dużej inwestycji eksploatacji rud niklu i żelaza w Prowincji Sulawesi w Indonezji, czy drogi szybkiego ruchu Doha-Dukhan w Katarze.

XCMG

XCMG to działające od 78 lat przedsiębiorstwo wielonarodowe zajmujące się produkcją ciężkiego sprzętu. Obecnie zajmuje trzecie miejsce na świecie w branży sprzętu budowlanego. Przedsiębiorstwo eksportuje swoje produkty do ponad 187 krajów i regionów świata.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1534494/1.jpg

Źródło: XCMG

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 16.06.2021, 16:43
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ