Newsletter

XCMG utrzymuje mocne 3. miejsce w rankingu producentów AccessM20 Manufacturer List uzyskując w 2023 r. oszałamiający wynik 41,9% rocznego wzrostu

31.05.2024, 15:49aktualizacja: 31.05.2024, 15:59

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/XCMG Machinery
PR Newswire/XCMG Machinery

XUZHOU, Chiny, 31 maja 2024 r../PRNewswire/ -- Spółka XCMG Machinery (SHE:000425, "XCMG") utrzymała swoją mocną globalną pozycję w pierwszej trójce rankingu AccessM20 obejmującego największych producentów podestów na świecie według przychodów za rok 2023. XCMG nadal przewodzi azjatyckiej branży podestów ruchomych przejezdnych (MEWP) dzięki swojej kompleksowej i zintegrowanej ofercie rozwiązań i stale ulepsza swoje portfolio produktów korzystając z przeszło 60 lat doświadczenia w technologii wysięgników.

Spółka XCMG uzyskała w 2023 r. przychód rzędu około 1,502 mld $, co stanowi wzrost o 41,9% względem 2022 r. Tak dobry wynik jest skutkiem świetnej sprzedaży modeli samobieżnych, montowanych na ciężarówkach i wciąganych na całym świecie. Produkty te są obecnie eksportowane do ponad 60 krajów i regionów. Godny uwagi jest fakt, że podnośnik XGS70K dostarczany do Europy jest obecnie najwyższym podestem roboczym w Europie.

Dzięki ofercie ponad 100 modeli, spółka XCMG zrobiła ogromne postępy na rynku podestów roboczych, oferując podnośniki nożycowe (4-32 m), podnośniki przegubowe (12-48 m) i wysięgniki teleskopowe (16-70 m) Ponadto, XCMG wkroczył na rynek produktów wyspecjalizowanych, takich jak podnośniki gąsienicowe i typu pająk, modele dla stoczni i podnośniki próżniowe do szkła.

Odpowiadając na potrzebę wszechstronności, podnośniki z masztem pionowym firmy XCMG (8-12 m) doskonale radzą sobie w ruchu pionowym i poziomym i idealnie nadają się do zamkniętych przestrzeni. Podnośniki teleskopowe marki, dostępne w wariantach rolniczym, ogólnym, przemysłowym i obrotowym na paliwo lub z zasilaniem elektrycznym, obejmują 21 modeli. Podnośniki te oferują wysokości podnoszenia od 6 do 25 metrów oraz ładowność od 2,5 do 23 ton i słyną z bezpieczeństwa i efektywności, a także z łatwości adaptacji i konserwacji.

W Chinach i Meksyku, firma XCMG MEWP otworzyła cztery zaawansowane fabryki inteligentne wyposażone w kompleksowe maszyny do automatycznej produkcji i posiadające w pełni zaplanowane przepływy procesów. Opracowano kompleksowy trzypoziomowy system testów i kontroli dla komponentów, podsystemów i całych maszyn.

Dzięki inteligentnym i cyfrowym poprawkom, XCMG jest liderem branży w dziedzinie zdolności do inteligentnej produkcji w całym zakresie procesów, mogąc się pochwalić imponującym wskaźnikiem automatyzacji 72%. Inicjatywa znacząco poprawiła jakość produktów, których średni czas eksploatacji bez awarii przekracza 1200 godzin.

W nadchodzących miesiącach roku 2024, spółka XCMG planuje rozszerzyć swoją ofertę podnośników z masztem pionowym dzięki ostatnio wprowadzonym modelom XGR08, XGR08J, XGR10J i XGR12J, których wysokość robocza wynosi od 8 do 12 metrów i które sprzedawane są w opcji z wysięgnikami i bez wysięgników.

Więcej aktualnych informacji o najnowszych modelach na stronie https://www.xcmgglobal.com/

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2425617/XGR08_signature_MEWP_models_launched_XCMG.jpg

Źródło: XCMG Machinery

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 31.05.2024, 15:49
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ