Newsletter

Z okazji nadchodzących świąt firma Hisense organizuje końcoworoczną kampanię pt. „Deals That Go BEYOND”

20.11.2023, 08:49aktualizacja: 20.11.2023, 08:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Hisense
PR Newswire/ Hisense

QINGDAO, Chiny, 17 listopada 2023 r. /PRNewswire/ -- Szukasz okazji w Czarny Piątek lub Cyberponiedziałek? Z myślą o nadchodzących świętach firma Hisense, międzynarodowy producent sprzętu RTV i AGD, na początku tego miesiąca rozpoczęła końcoworoczną kampanię pt. „Deals That Go BEYOND” („WIĘCEJ niż okazja”), w ramach której przygotowano specjalne oferty cenowe. Zakupione w promocyjnych cenach sprzęty dostarczą rozrywki domowej, która sprawi, że tegoroczne święta będą wyjątkowe.

Tym samym Hisense rozpoczyna przedświąteczny czas ograniczonych czasowo wyprzedaży wysokiej klasy urządzeń rozrywki domowej. Wśród nich znajdzie się telewizor Hisense mini-LED U7K o przekątnej aż 100 cali, który wyróżnia się oddającym najmniejsze detale, realistycznym i żywym obrazem. Jego panel został wzbogacony m.in. o przeznaczoną dla graczy funkcję 144 Hz Game Mode Pro, która zapewnia płynność obrazów, dzięki czemu zwiększa szanse na zwycięstwo w rywalizacji gamingowej. Z kolei telewizor Hisense Laser TV L9 z technologią laserową TriChroma, dźwiękiem Dolby Atmos i obrazem HDR sprawia, że w domu można poczuć się jak w kinie. Zastosowano w nim technologię ALR, która niweluje wpływ światła z otoczenia, co minimalizuje zmęczenie oczu. Jest to kolejny dowód na to, że Hisense na pierwszym miejscu stawia innowacyjne technologie zwiększające komfort i samopoczucie użytkowników.

Poza serią popularnych telewizorów Hisense oferuje również wysokiej jakości sprzęty AGD, których niezawodność i inteligentne funkcje z pewnością pozwolą jeszcze bardziej cieszyć się świąteczną atmosferą. Jednym z takich urządzeń jest lodówka Hisense Pureflat - idealne rozwiązanie na wielkie świąteczne ucztowanie. Zastosowano w niej strefę MyFreshChoice z możliwością płynnego przełączania pomiędzy temperaturą lodówki i zamrażarki, odpowiadając na wszystkie potrzeby związane z przygotowaniem świątecznych posiłków. Funkcję uruchamia się jednym dotknięciem przycisku. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe miejsce na mrożone produkty przeznaczone do świątecznych posiłków, ale również na przechowywanie tego, co zostało po świętach.

W myśl hasła kampanii („WIĘCEJ niż okazja”) Hisense wprowadza najlepsze możliwe obniżki w modelu O2O na całą ofertę wysokiej klasy produktów, w tym lodówki, pralki, klimatyzatory, akcesoria kuchenne czy małe AGD. Oferta jest szeroka i obejmuje nie tylko najpopularniejsze produkty, lecz także sprzęt z najwyższej półki, w tym telewizory z funkcjami podnoszącymi jakość rozrywki domowej i innowacje kuchenne ułatwiające przygotowywanie przyjęć świątecznych - dzięki nim spotkania w gronie rodzinnym będą jeszcze radośniejsze i mniej stresujące.

Punkt kulminacyjny końcoworocznej kampanii „Deals That Go BEYOND” będzie miał miejsce w następnym tygodniu w Czarny Piątek. Tego dnia można liczyć na najlepsze okazje we wszystkich kategoriach produktów dostępnych w sprzedaży stacjonarnej i internetowej.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2280048/KV___deals_that_go_beyond.jpg 

Źródło: Hisense

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.11.2023, 08:49
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ