Newsletter

Zakończenie prac nad sprawozdaniem z audytu BingX przeprowadzonego przez CertiK w celu poprawy bezpieczeństwa użytkowników i aktywów

20.05.2022, 16:04aktualizacja: 20.05.2022, 16:10

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/BingX
PR Newswire/BingX

SINGAPUR, 20 maja 2022 r. /PRNewswire/ -- BingX z dumą ogłasza zakończenie przygotowania sprawozdania z audytu przeprowadzonego przez CertiK w celu zapewnienia bezpieczeństwa inwestorów i ich aktywów cyfrowych.

Dla czołowej globalnej platformy handlu społecznościowego bezpieczeństwo tożsamości i aktywów cyfrowych to główne priorytety. BingX koncentruje się na zwiększeniu zaufania inwestorów.

CertiK, lider w zakresie bezpieczeństwa w sferze blockchain, współpracował z kilkoma innymi uznanymi projektami w zakresie kryptowalut i przeprowadził ich audyty. Misją CertiK jest usunięcie największej przeszkody w masowym wdrożeniu rozwiązań w sektorze kryptowalut dzięki zapewnieniu niezawodności projektów w branży.

„CertiK jest jednym z najbardziej uznanych audytorów bezpieczeństwa w sferze kryptowalut. Bardzo się cieszymy, że możemy z nim współpracować przy audycie, aby zwiększyć bezpieczeństwo naszej platformy dla inwestorów. Chcemy, aby nasi użytkownicy mogli prowadzić transakcje w sposób bezproblemowy, a ten audyt zdecydowanie przyczyni się do zwiększenia zaufania wobec platformy” - Elvisco Carrington, dyrektor ds. komunikacji i partnerstwa w BingX.

BingX

BingX (www.bingx.com) to utworzona w 2018 roku międzynarodowa platforma handlu aktywami cyfrowymi, spot i instrumentami pochodnymi, która zapewnia skoncentrowany na użytkowniku i otwarty ekosystem z intuicyjnymi funkcjami handlu społecznościowego. Powstała w celu wzbogacenia całego sektora kryptowalutowego i rynków kryptowalut, platforma BingX jest bezpiecznym, niezawodnym i przyjaznym dla użytkownika miejscem, w którym mogą oni handlować swoimi kluczowymi aktywami, takimi jak BTC, ETH, USDC, ANC i TEPN.

CertiK

CertiK jest pionierem w zakresie bezpieczeństwa w sektorze blockchain, który wykorzystuje najlepszą w swojej klasie technologię sztucznej inteligencji, aby chronić i monitorować protokoły blockchain i smart kontrakty. Misją firmy CertiK, założonej w 2018 r. przez profesorów z Uniwersytetu Yale i Columbia, jest zabezpieczenie świata Web3. Firma stosuje najnowocześniejsze innowacje ze środowiska akademickiego w przedsiębiorstwach, umożliwiając tworzenie aplikacji o kluczowym znaczeniu dla działalności firm z zachowaniem bezpieczeństwa i dokładności. Jako jedna z najszybciej rozwijających się i cieszących się największym zaufaniem firm, CertiK jest prawdziwym liderem na rynku. Dotychczas CertiK obsłużył ponad 3200 klientów firmowych, zabezpieczył aktywa cyfrowe o wartości ponad 310 miliardów dolarów i wykrył ponad 60000 słabych punktów w kodzie blockchain.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1821149/BingX_Completes_Audit_Report_CertiK_Enhance_User_Asset_Security.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1690963/BingX_Logo.jpg

Źródło: BingX

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.05.2022, 16:04
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ