Newsletter

Zatrzymaj chwilę dzięki nowemu wideorejestratorowi Z40 od DDPAI

05.07.2021, 10:05aktualizacja: 05.07.2021, 10:11

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/DDPAI
PR Newswire/DDPAI

SHENZHEN, Chiny, 5 lipca 2021 r. /PRNewswire/ --DDPAI ostatnio oficjalnie przedstawiła Z40 dashcam. Z40 to pierwsze urządzenie z kamerą przednią i tylną oraz 2” wyświetlaczem w technologii IPS, przedstawione przez DDPAI, które zapewnia wysokiej jakości kompleksowe rozwiązanie dla kierowców.

Kamera przednia i tylna z ultrarozdzielczością 1944P. Eksploruj świat szerzej i bliżej

Wideorejestrator Z40 posiada 6 obiektywów optycznych Sony IMX335 o rozdzielczości 2592x1944P i przysłonie F1.8, dzięki czemu może nagrywać bardziej klarowny i ostrzejszy obraz nawet w warunkach słabego oświetlenia. Wyjątkowa technologia Realcube Image opracowana przez DDPAI pozwala uchwycić każdą klatkę z lepszym układem pikseli i wyższą jasnością, dokładnym odwzorowaniem kolorów i lepszą jakością obrazu. Szerokokątna kamera przednia (140°) i tylna (125°) zapewnia szerokie pole widzenia i kompleksową ochronę. Dodatkowa obrotowa kamera tylna 360° może zrobić selfie w dowolnym miejscu.

Technologia przechowywania D²save, więcej sposobów przechowywania dla poprawy bezpieczeństwa

Dzięki obsłudze kart TF do 128 GB, Z40 pozwala na płynne nagrywanie w pętli z nadpisywaniem starych nagrań po zapełnieniu karty SD, zapewniając nieprzerwane rejestrowanie. Wbudowany akcelerometr wykrywa też nagłe zderzenia i natychmiast przystępuje do zapisania 10s nagrania. Dzięki superkondensatorom wideorejestrator pozwala na dodatkowe 3~4s nagrywania nawet po wyłączeniu. Ponadto DDPAI opracowała innowacyjną technologię przechowywania D²save, pozwalającą na swobodne tworzenie kopii zapasowych nagrań przy użyciu wbudowanej pamięci NAND Flash. Nawet gdy karta TF nagle przestanie pracować prawidłowo, nagrane materiały są bezpiecznie przechowywane.

Monitor parkingowy 24h - miej na oku swoje auto

Wideorejestrator z zestawem sprzętowym IPS może monitorować twoje auto przez całą dobę. Ochrona przed niskim napięciem zapobiega wyczerpaniu akumulatora samochodu podczas ładowania rejestratora. Podczas parkowania urządzenie przesyła powiadomienie o wszelkich kolizjach.

Śledzenie GPS, połączenie z SR w celu zyskania nowych doświadczeń z jazdy

Opcjonalna wersja GPS rejestruje tor jazdy, lokalizację, prędkość i czas. GPS w połączeniu z technologią SR („sense reality”) opracowaną przez DDPAI, pozwala kierowcom z Z40 na tworzenie nagrań z podróży niczym z wyścigów i dzielenie się nimi na Vlogach, w mediach społecznościowych oraz wśród społeczności DDPAI.

DDPAI

W oparciu o ośmioletnie doświadczenia w branży wideorejestratorów oraz jako pierwsza firma, która utworzyła społeczność dzielenia się nagraniami z rejestratorów, DDPAI stała się jedną z trzech najlepszych marek w tej dziedzinie w Chinach. Firma zajmuje się również badaniami nad inteligentnym podróżowaniem wspólnie z SAIC, Geely, JAC, XPeng, Didi, T3 Go i współpracuje z Honor i Alibabą, aby dostarczać wieloscenariuszowe inteligentne usług iekologiczne i mapy AutoNavi oraz Sogou w celu wspólnego tworzenia nawigacji w rozszerzonej rzeczywistości (AR).

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1534487/DDPAI_Z40_Dashcam.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1534499/1920_1000.jpg

Źródło: DDPAI

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.07.2021, 10:05
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ