Newsletter

Zbliża się HLTH: organizatorzy wiodącego w USA wydarzenia z zakresu innowacji w służbie zdrowia przedstawiają pierwszych partnerów europejskiej edycji

20.06.2023, 15:55aktualizacja: 20.06.2023, 16:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ HLTH Europe
PR Newswire/ HLTH Europe

LONDYN, 20 czerwca 2023 /PRNewswire/ -- Firma HLTH Inc. przedstawiła dziś pierwszych potwierdzonych prelegentów, sponsorów i partnerów wydarzenia HLTH Europe na rok przed jego inauguracją. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-20 czerwca 2024 roku w Money20/20 i Shoptalk, powiedział: „Ostatnie kilka lat pokazało, że współpraca w zakresie opieki zdrowotnej ma kluczowe znaczenie. Od świadczeniodawców i płatników, przez grupy pacjentów i przedstawicieli nauk przyrodniczych, aż po decydentów, założycieli startupów i inwestorów - teraz bardziej niż kiedykolwiek należy skupić się na rozwiązywaniu bezpośrednich wyzwań, przed którymi stoją systemy służby zdrowia. Wydarzenia HLTH gromadzą kluczowe podmioty, aby naświetlić możliwości w zakresie transformacji, a w ostatecznym rozrachunku zapewnić lepsze wyniki w obszarze zdrowia”.

„W programie HLTH Europe uwzględnione zostaną osoby i organizacje katalizujące działania i inspirujące zmiany w całym europejskim ekosystemie służby zdrowia. HLTH Europe skoncentruje się na trudnych rozmowach i odkrywaniu licznych możliwości w zakresie zdrowia w Europie” - powiedziała Lina Behrens, dyrektor ds. treści HLTH Europe.

Wśród prelegentów, którzy jako pierwsi potwierdzili udział w HLTH Europe, znaleźli się:

 • Ian Abbs, dyrektor generalny i dyrektor medyczny fundacji Guy's and St Thomas' NHS Foundation Trust (Wielka Brytania),
 • Lisa Banks, wiceprezes ds. cyfrowej służby zdrowia i innowacji oraz cyfrowej działalności badawczo-rozwojowej i technologii GSK (Belgia),
 • Chris Bischoff, dyrektor zarządzający General Catalyst (Wielka Brytania),
 • Eric Carreel, założyciel i prezes Withings (Francja),
 • Thomas Clozel, współzałożyciel i dyrektor generalny Owkin (Francja),
 • Maris Dreimanis, kierownik ds. transformacji cyfrowej Łotewskiej Narodowej Służby Zdrowia (Łotwa),
 • Nadine Hachach-Haram, założycielka i dyrektor generalna Proximie, chirurg Narodowego Funduszu Zdrowia (Wielka Brytania),
 • Nicolas Hantzsch, dyrektor operacyjny i współzałożyciel Patient21 (Niemcy),
 • Adama Ibrahim, wiceprezes ds. strategii cyfrowej i zarządzania zmianą Novo Nordisk (Dania),
 • Alyssa Jaffee, partner 7wireVentures (USA),
 • Stefanie Kemp, dyrektor ds. transformacji Sana Kliniken (Niemcy),
 • Heyo Kroemer, dyrektor generalny Charité (Niemcy),
 • Rana Lonnen, dyrektor zarządzająca ds. kapitału dRx Novartis (Szwajcaria),
 • Sophie Park, dyrektor zarządzająca Bayer G4A (USA)
 • Marlies P Schijven, profesor chirurgii, kierownik ds. cyfrowej służby zdrowia, Centra Medyczne Uniwersytetu Amsterdamskiego (Holandia),
 • Johannes Schildt, dyrektor generalny i współzałożyciel Kry/Livi (Szwecja),
 • Dan Vahdat, dyrektor generalny i założyciel Huma (Wielka Brytania),
 • Eyal Zimlichman, dyrektor ds. transformacji i innowacji Centrum Medycznego Sheba (Izrael).

„Byliśmy zdumieni tak dużym wsparciem dla HLTH Europe na wczesnym etapie jego organizacji. Z ponadrocznym wyprzedzeniem mieliśmy już na pokładzie takich sponsorów jak: Aptar, AlbionVC, ANDHealth, AWS, Headspace, Infermedica, Phillips, Propeller Health, ResMed i Withings - powiedziała Katy Fryatt, dyrektor zarządzająca HLTH Europe. - Ci pierwsi sponsorzy zawsze przecierają szlaki, dlatego jesteśmy wdzięczni za ich wsparcie podczas budowania idei HLTH w Europie”.

HLTH nawiązało również szereg kluczowych partnerstw strategicznych z organizacjami europejskimi i amerykańskimi, w tym ECH Alliance, Digital Salutem, Galen Growth, HealthXL, HolonIQ i Healthcare World.

Grafiki

Media Image Album (Open)

HLTH Inc i HLTH Europe

Misją HLTH Inc. jest wzmocnienie pozycji osób w ekosystemie służby zdrowia w celu rozwiązywania złożonych problemów, wspierania innowacji i katalizowania powszechnie odczuwalnych zmian na lepsze.

HLTH, ustanowione w 2018 roku flagowe wydarzenie HLTH Inc., każdej jesieni przyciąga ponad 10 tysięcy liderów z sektora służby zdrowia w Las Vegas i szybko stało się wydarzeniem numer jeden w USA w zakresie innowacji w opiece zdrowotnej. Prowadzony przez lokalny zespół ekspertów (z Londynu i Berlina), HLTH Europe połączy to, co najlepsze w amerykańskiej edycji HLTH z unikalnymi potrzebami złożonych europejskich rynków służby zdrowia, aby katalizować zmiany i ukazywać możliwości w zakresie poprawy doświadczeń i wyników na całym kontynencie.

Inauguracyjna edycja HLTH Europe odbędzie się w siedzibie RAI Amsterdam w dniach 17-20 czerwca przyszłego roku. Przewidywana liczba uczestników - 3500, prelegentów - 250 i sponsorów - 350.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2105100/HLTH_Europe_Photo1.jpg 

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2105101/HLTH_Europe_Photo2.jpg 

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2105103/HLTH_Europe_Photo3.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2105102/4094202/HLTH_Europe_Logo.jpg 

Źródło: HLTH Europe

KONTAKT:

Henry Stoneley

e-mail: henry@hlth.com 

dyrektor oddziału brytyjskiego i holenderskiego

tel. (+44) 7900 896 725

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.06.2023, 15:55
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii