Newsletter

Zdrowe finanse publiczne to podstawa funkcjonowania państwa

15.09.2023, 15:36aktualizacja: 15.09.2023, 15:45

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
„Z punktu widzenia ostatnich lat w Polsce dokonano bardzo mocnego uszczelnienia podatkowego. Dochody z VAT-u bardzo wzrosły w relacji do PKB w porównaniu do innych krajów. Mamy więc do czynienia z sytuacją, kiedy przestrzeń na nowe wydatki, np. obronne, wyrównujące nierówności społeczne – 500+, czy obniżki podatków, jest” – mówi Leszek Skiba, prezes Banku Pekao S.A. Prezes Skiba wziął udział w panelu „Bezpieczeństwo finansowe w nowej rzeczywistości geopolitycznej – determinanty, szanse, wyzwania”, który odbył się w trakcie Krynica Forum 2023.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 15.09.2023, 15:36
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ