Newsletter

Zielone miasta nie tylko chronią klimat, lecz także dają możliwość dobrego życia

28.09.2023, 09:49aktualizacja: 28.09.2023, 10:15

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - Kadr z filmu
PAP MediaRoom - Kadr z filmu
Zadbanie o jakość życia w miastach wychodzi daleko poza ochronę klimatu, zmniejszanie poziomu zanieczyszczeń. Zielone miasto to takie, w którym się dobrze żyje - przekonuje Albena Markova z firmy PwC, która była moderatorem panelu poświęconego budowie „Zielonych miast”. Wydarzenie miało miejsce podczas tegorocznej edycji Kongresu Nowej Mobilności, która odbywa w Łodzi w dniach 26-28 września 2023 r. 

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 28.09.2023, 09:49
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii