Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Włodzimierz Albin odegrał kluczową rolę we wprowadzeniu Wolters Kluwer na polski rynek oraz transformacji organizacji - od tradycyjnego wydawnictwa po nowoczesną firmę technologiczną. Jego wizja i umiejętność zarządzania zmianą miały wpływ nie tylko na rozwój samej organizacji, ale także na kształtowanie trendów w obszarze informacji prawnej i LegalTech w Polsce.
„Możliwość współtworzenia i rozwijania organizacji, która przez ponad trzy dekady zmieniała się wraz z rynkiem, ale też aktywnie ten rynek kształtowała, była dla mnie prawdziwym przywilejem. Dziękuję wszystkim współpracownikom, partnerom, a także klientom za zaufanie” - skomentował Włodzimierz Albin. „Jestem przekonany, że Marcin Kleina, dysponując solidnymi kompetencjami, będzie kierował firmę ku rozwojowi, konsekwentnie realizując strategię opartą na dostarczaniu klientom produktów i usług najwyższej jakości, wspierających ich w codziennej pracy” - dodał.
Marcin Kleina jest związany z Wolters Kluwer Polska od ponad 20 lat. Ma bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami, również o zasięgu międzynarodowym, rozwoju produktów cyfrowych oraz przeprowadzaniu transformacji technologicznej.
„Obejmuję stanowisko prezesa w organizacji z ugruntowaną kulturą innowacyjności, która od wielu lat buduje zaufanie klientów. Moim celem będzie dalszy rozwój innowacji produktowych oraz utrzymanie bliskich relacji z klientami. Pozwoli nam to skutecznie odpowiadać na szybko ewoluujące potrzeby wynikające z transformacji technologicznej i rozwoju sztucznej inteligencji” - podkreślił nowo powołany prezes zarządu Wolters Kluwer Polska, Marcin Kleina.
Od lipca br. w skład zarządu Wolters Kluwer Polska wchodzą Marcin Kleina - prezes zarządu, Alicja Pollesch - dyrektor strategii, Piotr Różański - dyrektor finansowy oraz Błażej Stankowski - dyrektor ds. technologii.
O Wolters Kluwer:
Wolters Kluwer (EURONEXT: WKL) to światowy lider w zakresie informacji, oprogramowania i usług dla profesjonalistów z następujących sektorów: zdrowie, podatki i rachunkowość, zgodność z przepisami finansowymi i corporate compliance, prawo i regulacje oraz efektywność przedsiębiorstwa i ESG. Pomaga klientom w podejmowaniu krytycznych decyzji każdego dnia poprzez dostarczanie profesjonalnych rozwiązań, które łączą głęboką wiedzę branżową z technologią i usługami.
KONTAKT:
Karolina Wilczyńska-Rheims
dyrektor Działu Marketingu
Wolters Kluwer Polska
e-mail: Karolina.Wilczynska@wolterskluwer.com
Źródło informacji: Wolters Kluwer Polska
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 06.06.2025, 08:56 |
Źródło informacji | Wolters Kluwer Polska |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Okrągły Stół CRO na EKF 2025: banki mają coraz większy problem z modelowaniem ryzyka PAP
Zmiany geopolityczne i makroekonomiczne, napięcia handlowe, niepewność wokół polityki monetarnej to wyzwania, z którymi musi się dziś mierzyć sektor bankowy. O tym, jak radzić sobie z coraz większymi trudnościami w modelowaniu ryzyka, dyskutowali uczestnicy „Okrągłego Stołu CRO” na Europejskim Kongresie Finansowym w Sopocie.- 06.06.2025, 15:24
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ