Newsletter

Jarocin: Jarota Jarocin pod patronatem „Kolejorza”

19.02.2021, 17:26aktualizacja: 19.02.2021, 17:28

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Jarocin
Fot. UM Jarocin
KKS Lech Poznań został klubem patronackim Jaroty Jarocin. 17 lutego w obecności burmistrza Jarocina, Adama Pawlickiego, oficjalnie podpisano porozumienie pomiędzy klubami.

Porozumienie dotyczy przede wszystkim spraw szkoleniowych. W ślad za jego podpisaniem drużyny młodzieżowe Jaroty będą zapraszane na turnieje organizowane przez poznański klub, a trenerzy Akademii Piłkarskiej Jaroty będą mogli brać udział w szkoleniach. Zawodnicy z Jarocina będą mogli uczestniczyć w dodatkowych treningach i konsultacjach szkoleniowych organizowanych przez poznański klub. - Cieszy mnie, że współpracę z Jarotą  podjął najważniejszy klub piłkarski w Wielkopolsce. Będę kibicował temu projektowi, bo jestem przekonany, że ta współpraca pomoże w osiągnięciu jeszcze większych sukcesów Wielkopolan – z zadowoleniem podkreślił Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina.

Podczas podpisania porozumienia zarząd jarocińskiego klubu reprezentowali: prezes Krzysztof Matuszczak oraz członkowie: Mirosław Czajka, Artur Tomczak i Dariusz Chodorowski. Po stronie poznańskiego klubu, w spotkaniu uczestniczyli: dr Robert Śliwowski – koordynator projektu klubów partnerskich Lecha Poznań i Tadeusz Jaros - skaut siedmiokrotnego Mistrza Polski. Podpisaniu porozumienia kibicował burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 19.02.2021, 17:26
Źródło informacji Jarocin
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ