Newsletter

Pełna relacja z koncertu Preisner's Music

10.10.2019, 14:08aktualizacja: 10.10.2019, 14:08

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Jubileusz 40-lecia twórczości Zbigniewa Preisnera był jednym z najbardziej wyjątkowych wydarzeń tego roku nie tylko w Krakowie, ale także w całej Polce. Plejada artystów, wyjątkowa gra świateł i wyśmienitej jakości nagłośnienie sprawiły, że koncert ten nie tylko wzbudził wielkie emocje, ale muzycznie wzbił się na najwyższy poziom. Gotowa jest pełna relacja wideo z tego wydarzenia.

Kultowy aktor polskiej sceny teatralnej - Jerzy Trela - dziękuje losowi, że mógł znaleźć się na jubileuszu Preisnera. Edyta Krzemień - znana z wyjątkowego głosu sopranistka - jest niesamowicie szczęśliwa, że wzięła udział w wydarzeniu, w którym wystąpiła u boku swoich największych idoli. Z kolei Lisa Gerrard ceni i podziwia kompozytora za jego unikatowość, czysty perfekcjonizm i niesamowitą wyobraźnię muzyczną. To tylko nieliczne osoby, które wzięły udział w wydarzeniu. Jak wspominają jubileuszowy koncert Preisner's Music jego uczestnicy, goście i widzowie? Pełna relacja z wydarzenia jest już gotowa.

Na Preisner’s Music nie zabrakło także Anji Rubik - światowej sławy super modelki, której rola w tym projekcie zaskoczyła wielu widzów.

„Byłam niezmiernie zaszczycona i też zaskoczona zaproszeniem Zbyszka do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu. Uwielbiam jego twórczość i od lat słucham Preisnera” - wspominała modelka.

„Jubileusz Zbigniewa Preisnera to była wielka muzyczna uczta. Tak naprawdę wystąpili tutaj znakomici artyści, którzy znani są na całym świecie i którzy swoim kunsztem powalają na różnych scenach muzycznych całego świata” – podsumował Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która przygotowała Preisner's Music.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
Data publikacji 10.10.2019, 14:08
Źródło informacji Prestige MJM
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.