Newsletter

Konin: Zmiana dyrektora Konińskiego Domu Kultury

15.02.2024, 18:22aktualizacja: 15.02.2024, 18:22

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Koniński Dom Kultury
Fot. Koniński Dom Kultury
14 lutego nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora Konińskiego Domu Kultury (KDK). Po 12 latach pracy – wraz z zakończeniem drugiej kadencji - z jednostką rozstała się dotychczasowa dyrektor Elżbieta Miętkiewska-Krygier. Jej obowiązki przejął Robert Glapa – wieloletni pracownik tej instytucji, dotychczasowy zastępca dyrektora KDK.

- Bardzo dziękuję pani Elżbiecie Miętkiewskiej-Krygier za pracę na stanowisku dyrektora tak ważnej instytucji kulturalnej w naszym mieście i za ponad pięć lat owocnej współpracy. Życzę wielu interesujących wyzwań oraz realizacji wszelkich planów osobistych i zawodowych - mówił prezydent Konina Piotr Korytkowski.

Robert Glapa będzie pełnił obowiązki dyrektora KDK do końca bieżącego roku. W drugim półroczu tego roku Urząd Miejski planuje rozpisać konkurs na to stanowisko. Osoba wyłoniona w wyniku tej procedury rozpoczęłaby pracę na stanowisku dyrektora od 1 stycznia 2025 roku. 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 15.02.2024, 18:22
Źródło informacji UM Konin
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ