Newsletter

Ludzie i kultura

Konkurs dla dziennikarzy i publicystów - EDUinspiracje Media 2020!

24.08.2020, 13:04aktualizacja: 24.08.2020, 13:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Jeśli masz świetny warsztat dziennikarski, potrafisz przekazać najważniejsze wartości informacyjne, wykazujesz się kreatywnością oraz indywidualnym stylem, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie EDUinspracje Media 2020.

Konkurs EDUinspiracje Media jest skierowany do dziennikarzy i publicystów, którzy w swoich materiałach poruszają tematykę edukacji europejskiej i uczenia się przez całe życie. W szczególności jest on skierowany do tych, którzy w sposób przystępny, zrozumiały i atrakcyjny prezentują zagadnienia związane z programami i inicjatywami edukacyjnymi Erasmus+, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój; Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży, Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży Eurodesk, Europass, eTwinning zarządzanymi przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Do konkursu można zgłaszać teksty, audycje radiowe oraz materiały filmowe opublikowane w mediach tradycyjnych lub internetowych.

Materiały można przesyłać drogą tradycyjną na adres Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji z dopiskiem „Konkurs dla dziennikarzy” lub zgłaszać drogą mailową: media@frse.org.pl

Termin zgłaszania materiałów upływa 20 października 2020 roku.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i staż w Polskiej Agencji Prasowej.

Więcej informacji o konkursie:

https://eduinspiracje.org.pl/konkurs-dla-dziennikarzy/o-konkursie/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 24.08.2020, 13:04
Źródło informacji Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.