Newsletter

Mariusz Przybylski nowym ambasadorem Samsung. Nowe partnerstwo to połączenie świata mody ze światem nowoczesnych technologii

04.12.2023, 15:23aktualizacja: 04.12.2023, 15:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Samsung (1)
Samsung (1)
Mariusz Przybylski jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Jego projekty charakteryzują się wyjątkową formą i kreatywnością, a jego kreacje wybiera wiele polskich gwiazd i nie tylko. Jednocześnie projektant w swojej pracy stawia na wysoką jakość tkanin, a te z kolei wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Partnerstwo z Samsung AirDresser oraz całą kategorią pralnictwa idealnie wpisuje się w te potrzeby.

Wyjątkowe projekty wymagają wyjątkowej pielęgnacji

Mariusz Przybylski pokazał swoją nową kolekcję „wild gender”. Punktem wyjścia i główną inspiracją do stworzenia kolekcji jest aspekt płci. Czyli projektując damską część kolekcji, projektant sięga do męskiej szafy i atrybutów szeroko rozumianej męskości i odwrotnie - męską część kolekcji ma w sobie wiele pierwiastków zaczerpniętych z damskiej garderoby. Ta kolekcja to swego rodzaju dialog z odbiorcą na temat tego, gdzie leży dziś granica między modą damską a męska i czy ta granica dziś jeszcze jest i ma rację bytu.

Każda wyjątkowa stylizacja wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Dlatego też goście pokazu Mariusza Przybylskiego mogli odwiedzić strefę Samsung, w której znajdowały się szafy parowe AirDresser oraz pralki i suszarki Bespoke posiadające szereg funkcji pomagających dbać o nawet najbardziej wymagające kreacje. Szafa parowa Samsung AirDresser jest wyposażona w aż 20 programów, dla ubrań zimowych, marynarek i garniturów, ale również kurtek skórzanych i delikatnej odzieży. Natomiast jeśli nie wiemy, jaki program wybrać, z pomocą przychodzi nam tryb “Moja Szafa” dostępny w aplikacji SmartThings [1] do inteligentnego zarządzania domem, w którym wprowadzimy informacje o odzieży i pobierzemy rekomendacje dotyczące jej właściwej pielęgnacji.

Ale AirDresser to niejedyne urządzenie, dzięki któremu zadbamy o swoją garderobę. Pralki Samsung również posiadają szereg innowacyjnych technologii, dzięki którym nie tylko zadbamy o nasze ubrania, ale również oszczędzimy energię i czas.

Technologia AI EcoBubble™ dostępna tylko w urządzeniach Samsung pozwala skutecznie prać już w temperaturze 15°C. Pranie w zimnej wodzie pozwala ograniczyć zużycie energii nawet do 70% [2] przy zachowaniu skuteczności prania. Samsung oferuje również suszarki do prania, które posiadają technologię OptimalDry™. Ta na podstawie czujników wilgoci, temperatury i poziomu zabrudzenia wymiennika ciepła na bieżąco dostosowuje czas suszenia, więc tkaniny nie są przesuszane, proces jest delikatny, a urządzenie oszczędza energię elektryczną.

„Podczas tworzenia swoich kolekcji zawsze stawiam na najlepszej najwyższej jakości tkaniny, czyli wełny, kaszmiry, jedwabie, aksamity, a także zostały wykonane ręczne hafty. To materiały, które sprawiają, że każda kreacja wygląda świetnie, a ich jakość jest ponadczasowa. Ale trzeba pamiętać, że takie tkaniny wymagają też odpowiedniej pielęgnacji. I tu właśnie technologia spotyka się ze światem mody. Współpraca z Samsung to partnerstwo dzięki. któremu podkreślamy, jak istotna jest troska o swoją garderobę” - podkreśla Mariusz Przybylski.

Współpraca komercyjna z projektantem będzie trwała przez rok. Działania obejmują między innymi social media, działania PRowe, strefę Samsung podczas pokazu oraz prezentację produktów w pracowni projektanta.

[1] Aplikacja SmartThings jest dostępna na urządzeniach z systemem Android (wersja 8.0 lub wyższa) i iOS (wersja 13 lub wyższa). Wymagane połączenie Wi-Fi i posiadanie Samsung Account.

[2] Na podstawie testów wewnętrznych dla modelu WW11BB944AGB w normalnych warunkach użytkowania. Zużycie energii bez trybu AI Energy Mode = 0.539 kWh, natomiast po jego aktywacji = 0.145 kWh. Tryb AI Energy Mode może zostać aktywowany w aplikacji SmartThings, gdy temperatura prania wynosi 20-40 st. C. Wyniki mogą się różnić. Testowano dla 5 kg wsadu na programie Bawełna. Dotyczy wybranych urządzeń.

Źródło informacji: Samsung

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 04.12.2023, 15:23
Źródło informacji Samsung
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ