Newsletter

MIRAGE od mobli: Zupełnie nowa metoda komunikacji za jednym dotknięciem

29.07.2014, 11:03aktualizacja: 29.07.2014, 11:03

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Oparta na technice jednego dotknięcia aplikacja MIRAGE od mobli przekazuje w ręce swoich użytkowników niezwykle efektywny sposób komunikacji. Zdjęcia i filmy wysyłane przez MIRAGE przypominają rozmowę w realu, nie są zapisywane i znikają po kilku sekundach. Po uaktywnieniu, usługa uzyskuje dostęp do wszystkich kontaktów w telefonie i jest gotowa do działania.

TEL AWIW, Izrael - (BUSINESS WIRE) - mobli, czołowa platforma wymiany zdjęć, filmów i transmisji na żywo ogłosiła dzisiaj premierę MIRAGE, zupełnie nowej samodzielnej aplikacji do komunikacji z użyciem aparatu. Oferuje ona użytkownikom najprostszy na rynku sposób przesyłania wiadomości poprzez zdjęcia i filmy, które utrzymują się tylko przez chwilę.

Dla zachowania maksymalnie prostej obsługi, MIRAGE oparto na zasadzie jednego dotknięcia - tyle wystarczy, aby skorzystać z głównych funkcji aplikacji. Podobnie jak prawdziwe rozmowy, które nie są nagrywane, wiadomości przesyłane za pośrednictwem naszej aplikacji utrzymują się tylko przez kilka sekund.

Adresy do pobrania:

https://itunes.apple.com/us/app/mirage-camera-messaging/id899589483?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobli.mirage

Kontakty użytkowników są automatycznie dodawane do aplikacji z listy kontaktów telefonu, dzięki czemu można przesłać swoim znajomym zdjęcie, film, wiadomość tekstową lub głosową bez opóźnień, niezależnie od tego czy aplikacja została zainstalowana, czy nie.

Interfejs MIRAGE jest niezwykle prosty i uporządkowany, pozbawiony zbędnych opcji. Zrobienie i przesłanie zdjęcia dokonuje się za jednym dotknięciem zdjęcia profilowego kontaktu. Użytkownicy mogą też przesyłać filmy poprzez przytrzymanie zdjęcia kontaktu - w ten sposób mogą nagrać maks. do 15 sekund materiału wideo. Kiedy użytkownik zdejmie palec ze zdjęcia, film jest natychmiast przesyłany.

W całej aplikacji kierowano się maksymalną prostotą obsługi - do uruchomienia większości funkcji wystarczy dotknięcie ekranu:

  • Dotknij zdjęcia kontaktu, aby przesłać obrazek;
  • Dotknij i przytrzymaj zdjęcie kontaktu, aby przesłać materiał filmowy;
  • Podwójnie dotknij ekran obrazka, żeby dodać tekst;
  • Dotknij ekran obrazka, aby przełączyć między aparatami przednim i tylnym.

Moshe Hogeg, dyrektor generalny mobli: "Nasza spółka zawsze dążyła do zbliżania ludzi poprzez materiały wizualne - tak powstało narzędzie do przesyłania wiadomości MIRAGE. Aplikacja pozwoli wzbogacić nasze naturalne, codzienne rozmowy, które odznaczają się prostotą i tym, że nie są rejestrowane. Nasza technologia umożliwi wysyłanie wiadomości tymczasowych do każdego, bez ograniczenia do ekosystemu aplikacji".

Dzięki MIRAGE, wszystkie kontakty użytkownika są na wyciągnięcie ręki - najpopularniejsze z nich znajdują się na szczycie listy. Jeśli kontakt nie posiada aplikacji MIRAGE, otrzymuje wiadomość SMS z linkiem do zdjęcia lub filmu, który może otworzyć w mobilnej przeglądarce internetowej. Wersja przeglądarkowa działa zupełnie tak samo, jak aplikacja - pozwala użytkownikom MIRAGE na przesyłanie wiadomości z aparatu do wszystkich swoich kontaktów.

MIRAGE i mobli

MIRAGE to nowa wyjątkowo intuicyjna i przyjemna aplikacja do komunikacji z udziałem aparatu, która pozwala użytkownikom na przesyłanie niezapisywanych oraz utrzymujących się tylko przez kilka sekund zdjęć, materiałów wideo oraz wiadomości tekstowych i głosowych do wszystkich swoich kontaktów. Stawiająca przede wszystkim na szybkość i prostotę aplikacja MIRAGE umożliwia użytkownikom przesyłanie podpisywanych tekstowo lub głosowo z pomocą jednego dotknięcia zdjęć i filmów do każdego, nawet gdy adresat nie posiada jej w swoim telefonie.

MIRAGE. Your life, unrecorded.

mobli zapewnia bogatszy i bardziej inteligentny sposób tworzenia zdjęć i filmów oraz dzielenia się nimi ze znajomymi i całym światem, przy udziale niezrównanych efektów wizualnych. Użytkownicy mobli mogą kontaktować się z osobami i całymi społecznościami oraz śledzić ich aktywność w oparciu o zainteresowania i lokalizację. Ideą mobli jest połączenie ludzi na całym globie tak, aby mogli patrzeć na świat oczami innych.

KONTAKT:

Mobli

Jonah Balfour

tel. +972-54-617-5584

e-mail: jonah@blonde20.com

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 29.07.2014, 11:03
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.