Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Związek Zawodowy Poligrafów, jedna z najstarszych organizacji związkowych w Polsce, obchodzi w tym roku (przełożone z powodu pandemii) swoje 150-lecie istnienia. Z tej okazji 1 i 2 czerwca 2023 roku w Warszawie odbędą się uroczyste obchody, które cieszą się Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Uroczystość zgromadzi w jednym miejscu przedstawicieli branży oraz innych dziedzin, związanych z technologiami druku, a także osoby zainteresowane historią i rozwojem poligrafii. Spotkanie odbędzie się w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.
W ramach obchodów przewidziano szereg wykładów, paneli dyskusyjnych, prezentacji dotyczących wyzwań, jakie stoją przed branżą poligraficzną, a także pracownikami oraz uczelniami wyższymi szkolącymi przyszłych poligrafów. Zostaną także wręczone odznaczenia oraz podpisana deklaracja woli dotycząca szkolnictwa dualnego. Wśród prelegentów znajdą się zarówno przedstawiciele związku, jak i specjaliści z różnych dziedzin, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z uczestnikami.
Obchody 150-lecia Związku Zawodowego Poligrafów to idealna okazja do uroczystego podpisania Deklaracji Woli Wspierania Rozwoju oraz Promocji Branżowego Systemu Edukacji Zawodowej. Wydarzenie uświetni uroczysta Gala Jubileuszowa.
Uroczystość 150-lecia Związku Zawodowego Poligrafów będzie wyjątkową okazją do spotkania i nawiązania kontaktów wśród osób związanych z branżą poligraficzną, przedsiębiorcami, związkowcami oraz politykami, a także do zapoznania się z historią i tradycjami związku.
Źródło informacji: Związek Zawodowy Poligrafów
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 16.05.2023, 12:45 |
| Źródło informacji | Związek Zawodowy Poligrafów |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Erste Letnie Brzmienia 2026 ruszają już dzisiaj. Kraków otwiera letnią trasę przez pięć miast
- 24.07.2026, 10:00
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Good Taste Production Sp. z o.o.
-
Image
Festiwal z wrażliwością. Poznaj pierwsze szczegóły programu PKO Bank Polski Stage na BitterSweet 2
Sceniczna ekspresja na światowym poziomie, fuzja brzmień i nieoczywiste połączenia. BitterSweet Festival ogłasza line-up kolejnej festiwalowej sceny - PKO Bank Polski Stage, na której wystąpią: Blue Jazz Orchestra & Paulina Przybysz, Hoshii, Marcin Masecki, Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus z gościnnym udziałem Maximy Sitarz, Break Me Amadeus i Michała Stochela, Poznański Chór Chłopięcy, Teatr Muzyczny w Poznaniu z utworami ze spektaklu „Rewolta” oraz Warszawska Orkiestra Sentymentalna. To dopiero pierwsza część ogłoszeń sceny, której częścią będą też panele i spotkania pod szyldem BitterSweet Talks, platformy społecznej poznańskiego festiwalu. BitterSweet Festival odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia na Cytadeli w Poznaniu. Wśród ponad 30 artystów są m.in. Gorillaz, Robbie Williams, twenty one pilots, Lorde i Tom Odell. PKO Bank Polski jest sponsorem głównym festiwalu.- 22.07.2026, 09:00
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: Good Taste Production
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ